Родинні вакації на морі за цікавий твір: Сумське НВО оголошує старт сьомого письменницького конкурсу для дітей

 Незабаром літо – пора, коли кожен (від малого до великого) волів би гарно відпочити. І, напевно, вершиною всіх сподівань став би безкоштовний релакс, причому бажано усім своїм сімейством. Думаєте, це неможливо? Ще й як помиляєтеся! Дивовижні літні вакації вам вкотре готове презентувати ПАТ «Сумське НВО». Що для цього потрібно? Трішки зусиль, щирості і креативу від ваших дітлахів, яким всього-на-всього необхідно написати невеликий твір на тему: «Моя чудова сім'я». Найцікавіші історії стовідсотково трансформуються або ж у неймовірні канікули в дитячому оздоровчому центрі «Чайка», або ж у путівки для всієї родини на базу відпочинку «Сонячна галявина», або ж навіть у сімейну відпустку на узбережжі Азовського моря. До слова, поталанить аж 12 юним письменникам. Може, серед них опиниться саме ваш малюк?

З 7 травня на підприємстві чекають твори дітлахів заводчан у віці від 7 до 16 років, які дуже хочуть порадувати себе та своїх близьких класним літнім відпочинком. Розповідь про власну родину не повинна бути надто великою (достатньо усього однієї сторінки формату А4), ключове – щоб історія вийшла цікавою і неординарною. А ще її варто написати від руки.
Коли дане завдання виконане, вважайте, що півсправи зроблено. Додайте до твору сімейну світлину, а також анкету, де вкажіть прізвище й ім'я учасника, дату його народження, склад сім’ї, ПІБ одного з батьків і контакти, за якими можна зв'язатися з конкурсантами. Все вищеназване бажано скласти в конверт (або принаймні скріпити якимось чином) і доставити у прес-центр, який є незмінним координатором даного соціального проекту. Знайти нас просто: адмінбудівля об’єднання, каб. №155-156, вхід із вулиці поблизу центральної прохідної, графік роботи: понеділок-четвер, чекаємо вас із 08:00 до 17:00 без перерви на обід. До слова, можна звернутися й до своїх профспілкових лідерів, вони обов’язково передадуть нам конкурсні матеріали. 
Часу на творчість у дітлахів вдосталь. Заключний день прийому робіт – 2 липня 2018 року.
Аби юні майстри слова мали схожі стартові позиції на шляху до здобуття суперпризів від Сумського НВО, їх буде розподілено за віком. Передбачені молодша (7-9 років), середня (10-12 років) і старша (13-16 років) категорії. Відповідно – всі обіцяні подарунки автоматично множаться на три. Кому вони дістануться, визначить заводське журі. Крім того, підприємство надасть право трудовому колективу зробити свій вибір. Для цього з 3 по 8 липня на нашому сайті проходитиме голосування, під час якого всі бажаючі зможуть підтримати учасників, чиї історії їм найбільше припали до душі. Народні улюбленці так само будуть обрані в кожній віковій групі.
Результати конкурсу стануть відомі у другій декаді липня. Чиї мрії про феєричні канікули-2018 буде здійснено, ПАТ «Сумське НВО» оголосить в ефірі телерадіокомпанії «АТV». 
Власне, бронзові призери та народні улюбленці наприкінці липня попрямують назустріч казковим враженням до одного з кращих дитячих центрів не лише Сумщини, а й України – табору «Чайка». Володарів срібних нагород разом з їхніми рідними у серпні гостинно зустрічатиме база відпочинку «Сонячна галявина». А от юних тріумфаторів чекає незабутній морський вояж – всією своєю прекрасною родиною в останній місяць літа вони вирушать до пансіонату «Сокіл» на азовському узбережжі. 
Конкурс дитячих творів на тему: «Моя чудова сім'я» проходить щорічно, починаючи з 2012-го. За цей час завдяки об’єднанню від душі порелаксували вже 72 родини. Тож спробуйте і ви! 

 

Роботи, надані на конкурс дитячих творів-2018

 

     

 

Голосування завершено. 


Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^