Табір «Чайка» запрошує дітлахів у дивовижну мандрівку під час літніх канікул

   Оздоровчий дитячий центр «Чайка» повним ходом готується до старту літньої кампанії-2018. Уже в середині червня табір, підвідомчий ПАТ «Сумське НВО», влаштує на мальовничих баранівських просторах дивовижний світ пригод та яскравих вражень, від яких юні гості закладу однозначно будуть у захваті.

 

В цьому щиро переконаний директор дитячого центру Володимир Панченко, котрий разом із висококласною і надкреативною командою вихователів спланували для вибагливих відпочивальників просто-таки феєричну оздоровчо-розважальну програму.
«Чайка» прагне не тільки цілковито відповідати очікуванням вимогливого молодого покоління (що само собою непросте завдання), а й дивувати, надихати, давати дітям безліч можливостей для самовираження, – пояснює Володимир Михайлович. – Цього року ми об’єднали зміни спільним сюжетом, закумулювавши все найцікавіше, аби показати маленьким гостям минуле та сьогодення України, а ще пофантазували стосовно того, яким буде її майбутнє».
Власне, діти, які приїдуть в оздоровчий центр на перший заїзд, запланований на 12 червня – 2 липня, вирушать у козацьку добу. Під час другої зміни, що проходитиме протягом 5-25 липня, юні мандрівники повернуться в сучасність – для них передбачений розважальний марафон, що отримав назву «Право на владу». А от на третьому заїзді (28 липня – 17 серпня) непосидючі гості табору попрямують у майбутнє, де зануряться у світ фантастичних відкриттів та непідробних радісних емоцій.
Все це супроводжуватиметься безперервним калейдоскопом тематичних розваг: оригінальними квестами, фестивалями, театралізованими шоу-програмами, спортивними змаганнями, запальними дискотеками, вражаючими екскурсіями, зустрічами з цікавими людьми. Словом, якщо малеча воліє провести канікули весело і з користю, то їй прямісінько у «Чайку».
У таборі чекають юних гостей віком від 6 до 16 років. Причому запрошення поширюється не тільки на дітлахів сумських машинобудівників, які традиційно відпочивають у даному закладі на пільгових умовах, а й на малечу всіх охочих містян.  Кожна зміна розрахована на 21 день. За літній сезон «Чайка», котра входить до трійки кращих оздоровчих дитячих центрів в Україні, планує попіклуватися про понад 1200 юних відпочивальників. З приводу придбання путівок слід телефонувати 0504073130.

 

Ваша малеча воліє провести канікули весело і з користю? Тоді їй прямісінько у «Чайку»!


Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^