Основним капіталом ПАТ «Сумське НВО» є його співробітники. Розвиваючи персонал, удосконалюючи його знання і навички, підприємство має можливість ставити амбітні цілі та досягати значних результатів у своїй діяльності.


Інформація до новини
5-01-2018, 18:26

Категорія: Розвиток персоналу, Развитие персонала

Тим, хто воліє заявити про власні наукові здобутки, варто поквапитися!   Молоді і талановиті заводські інженери! У вас лишилося трохи більше тижня, аби не пропустити можливість взяти участь у цьогорічному конкурсі імені Сухиненка!

Визнання на технічній ниві, підвищення кваліфікаційної категорії, а також грошова винагорода – все це одночасно здобути дозволяє конкурс для молодих і талановитих науковців-заводчан, котрий носить ім’я лауреата Державної премії України Володимира Сухиненка і вже 19-й рік поспіль проводиться в СНВО.

Інформація до новини
20-12-2017, 08:21

Категорія: Розвиток персоналу, Развитие персонала

Конкурс імені Сухиненка кличе молодих інженерів підприємства позмагатися    Конкурс для молодих і талановитих науковців, котрий носить ім’я видатного вченого, кандидата технічних наук, лауреата Державної премії України Володимира Сухиненка, – багатолітня заводська традиція. Не стане винятком і рік поточний. Отож підприємство запрошує всіх охочих інженерів-машинобудівників продемонструвати свою фаховість на технічній ниві та представити на розгляд авторитетній суддівській комісії власні цікаві розробки, котрі мають наукову цінність та сприяють поліпшенню продукції, що випускається під брендом Сумського НВО.

Інформація до новини
  • Переглядів: 1445
  • Автор: Дрозд О.
  • Дата: 2-02-2017, 09:16
2-02-2017, 09:16

Категорія: Розвиток персоналу, Развитие персонала

Дев’ятеро сумських машинобудівників відзначено в межах конкурсу імені Сухиненка   Наприкінці січня в ПАТ «Сумське НВО» вшановують пам'ять легендарної для підприємства людини – лауреата Державної премії України, кандидата технічних наук Володимира Сухиненка, який багато років поспіль був генеральним конструктором турбокомпресорних машин об’єднання. Аби згадка про цього славетного фахівця не загубилася в анналах понад 120-літньої історії заводу, ось уже як вісімнадцять років проводиться молодіжний конкурс науково-технічних робіт, що носить його ім’я. Зовсім нещодавно стали відомі переможці цьогорічного турніру, які інтелектуально змагалися в галузі створення обладнання торгової марки СНВО.

Інформація до новини
  • Переглядів: 1374
  • Автор: Дрозд О.
  • Дата: 28-12-2016, 09:53
28-12-2016, 09:53

Категорія: Розвиток персоналу, Развитие персонала

У Сумському НВО стартував конкурс серед молодих спеціалістів   Дане змагання проходить в ПАТ «Сумське НВО» вже увісімнадцяте й носить ім’я видатного вченого, кандидата технічних наук, лауреата Державної премії України Володимира Сухиненка. Конкурс об’єднує навколо себе талановитих сумських машинобудівників, які працюють над проектами, що мають наукову та технічну цінність й сприяють поліпшенню продукції, що випускається підприємством.

Інформація до новини
28-01-2016, 08:12

Категорія: Розвиток персоналу, Развитие персонала

Конкурс імені Сухиненка: шістнадцятеро молодих науковців-заводчан отримали нагороди  28 січня відбулася церемонія нагородження переможців щорічного науково-технічного турніру, що всімнадцяте пройшов на підприємстві. Їй передував захист робіт. Дата обрана невипадково. Саме в цей день народився Лауреат Державної премії України, геніальний конструктор Володимир Євгенович Сухиненко, чиє ім’я носить дане змагання.


«Приємно спостерігати, як заводська молодь росте і розвивається в науковому плані. Конкурс імені Володимира Сухиненка – це гарна платформа для того, щоб заявити про свої можливості, показати результати власної діяльності, що посприяли підвищенню рівня продукції, виготовленої на підприємстві», – говорить директор із персоналу Сергій Підкуйко, який головував на підсумковому засіданні.
Після наради журі вирішило присудити перше місце авторам роботи «Окремі дослідно-конструкторські рішення, використані при розробці ескізного проекту уніфікованого силового блока для газоперекачувальних і турбокомпресорних агрегатів із газотурбінним приводом на базі двигунів ДУ80Л1, НК-36СТ і НК-16СТ». Над нею працювала група представників СКБ у складі Олега Щербакова, Юрія Слабка (відділ №373), Станіслава Сергієнка (відділ №384) і Дмитра Морозова (відділ №385).
Як розповів Юрій Слабко, він утретє бере участь у конкурсі імені Сухиненка, проте лише у 2016 році йому вдалося перемогти. «Ми з колегами напружено працювали над цією темою протягом усього минулого року. Довелося вирішити чимало складних питань, але кінцевий результат виправдав сподівання. Порадившись, вирішили, що варто представити доробок на заводському науковому турнірі. На щастя, наша оцінка виконаної роботи співпала з висновками журі», – розповідає співрозмовник.
Другу сходинку турніру між собою розподілили два гурти молодих заводчан-науковців. Серед них, зокрема, колектив у складі Олександра Лаути, Віталія Битюка (УГЗ) та Антуана Шевцова (відділ №375 СКБ), який відзначено за дослідження під назвою «Конструктивні й технологічні рішення щодо виготовлення корпусів відцентрових компресорів».
«Наша робота – це не просто розрахунки, викладені на папері, а реальні показники, дієвість яких перевірена на практиці, а саме: під час виробництва обладнання для замовників із Близького Сходу та Середньої Азії», – коментує дебютант конкурсу Олександр Лаута. За його словами, їхня розробка дозволяє зменшити строки виготовлення устаткування, допомагає зекономити час, гроші, зварювальні матеріали, енергоносії… Вагомий внесок у спільну справу зробили колектив УГЗ, а також бригади котельників, зварників цехів №4 та 16. Саме з їхньою допомогою задумки втілилися в життя.
Такої ж відзнаки удостоєні й Юрій Котеленець (УГЗ), Ольга Мірошниченко, Антон Яковенко з відділу №383 СКБ, які займалися розробкою конструкторської документації необхідної для виготовлення вентиляторного обладнання об’єктів атомної енергетики.
А от працівники відділу №374 СКБ Андрій Бурий, Вікторія Шевель, Віктор Найчук багато часу присвятили розробці нової конструкції самодіючого клапана збільшеного прохідного перетину. За це вони нагороджені дипломами ІІІ ступеня.
Заохочувальна премія присуджена молодим сумським машинобудівникам, які вивчали особливості конструкторських рішень у галузі міжступеневих і корпусних ущільнень на прикладі компресорів високого тиску для КС «Північний Нішан». Даним питанням переймалися Ігор Тертишний (відділ №375 СКБ), Ігор Зінченко та Людмила Равлюк (відділ №385 СКБ).

Інформація до новини
23-12-2015, 10:31

Категорія: Розвиток персоналу, Развитие персонала

На підприємстві розпочався конкурс імені В.Є. Сухиненка   Він покликаний визначити кращу розробку в галузі створення обладнання під торговою маркою ПАТ «Сумське НВО». До уваги беруться роботи молодих фахівців, що мають наукову та технічну цінність.


Потенційним конкурсантам потрібно надіслати заявку до 30 грудня 2015 року. У ній необхідно вказати назву роботи, склад учасників і структурний підрозділ, де вони працюють. Остаточний термін подання самих робіт на розгляд комісії – 14 січня 2016 року. Заявки на участь та решту документів треба здавати в кімнату №804 СКБ (виробництво ГПА і компресорів).
Додатково відповісти на всі запитання щодо умов конкурсу готовий начальник відділу №368 СКБ Павло Олександрович Дубінін. Телефонуйте йому за номером 93-28 або пишіть на електронну адресу: dubinin_p@frunze.local.
Церемонія оголошення імен переможців традиційно приурочуватиметься до дня народження Лауреата Державної премії України Володимира Євгеновича
Сухиненка. Це вже 17-й за рахунком науковий турнір

Інформація до новини
  • Переглядів: 1296
  • Автор: Дрозд О.
  • Дата: 4-02-2015, 10:49
4-02-2015, 10:49

Категорія: Розвиток персоналу, Развитие персонала

П’ять авторських колективів стали переможцями конкурсу ім. Сухиненка  28 січня виповнилося 75 років від дня народження Лауреата Державної премії України Володимира Євгеновича Сухиненка. На жаль, цього видатного фрунзенця немає вже 17 років, але пам’ять про геніального конструктора живе на підприємстві й нині. Щорічно заводчани віддають шану цій визначній людині, проводячи конкурс серед молодих спеціалістів на кращу роботу в галузі створення обладнання. Цей науковий турнір носить його ім’я. Цьогоріч відбулася вже шістнадцята церемонія нагородження переможців. До їх числа потрапили 14 молодих заводчан.


Усього на розгляд конкурсної комісії було подано шість робіт від працівників СКБ, ПТВ та УГЗ. Усі вони пройшли рецензування. До того ж автори проектів мали змогу презентувати свій доробок журі. Як відзначив директор із персоналу Сергій ПІДКУЙКО, який головував на підсумковому засіданні, всі представлені ро­ боти, безперечно, гідні уваги. Тому він побажав їхнім авторам продовжувати в тому ж дусі. Отже, традиційно нагороди конкурсу ім. В.Є. Сухиненка дісталися п’ятьом авторським колективам. Перше місце присвоєно групі авторів від СКБ: Олександру МЕЛЕЙЧУКУ із відділу №375, Ігорю ЗІНЧЕНКУ та Андрію СКОРИКУ, які працюють у відділі №385, за їхню роботу «Дослідження проточної частини нової конструкції компресора для ГПА потужністю 32 МВт».
За словами тріумфаторів, вони систематично працювали над цією темою ще з 2013 року. Час від часу залучалося до роботи майже все спеціальне конструкторське бюро і деякі виробничі підрозділи ПАТ, та найбільш задіяним був випробувальний комплекс. Але на цьому хлопці не збираються ставити крапку, адже ще лишається чимало запитань, на які необхідно знайти відповіді. Молоді спеціалісти прагнуть більш детально зупинитися на аспектах економії, ефективності та модернізації.
Хоча нинішні переможці мають різний досвід участі в цьому конкурсі, відверто зізнаються, що з ентузіазмом сприйняли можливість за­ явити про себе. Приміром, Олександр МЕЛЕЙЧУК та Андрій СКОРИК – новачки змагання, а от в Ігоря ЗІНЧЕНКА вже є п’ять відзнак даного наукового турніру: декілька перших місць, одне друге місце та одне заохочення. Дипломи ІІ ступеня отримали молоді фахівці з відділу №374 СКБ, а саме: Олексій ЛИСАЧЕНКО, Роман КАСИМ, Віктор НАЙЧУК, Андрій БУРИЙ. Вони спільно аналізували роботу механізму руху швидкохідної бази 6М25А. Так само на другу сходинку конкурсного п’єдесталу допомогло піднятися Валерію КОНОТОПУ та Максиму ПРОЦЕВСЬКОМУ із проектно-технологічного відділу їхнє дослідження «Оптимізація технологічної схеми установки осушення газу «Підземне сховище газу «Бозой».
Автори наукової студії під назвою «Освоєння виготовлення ємнісного обладнання для атомної енергетики» отримали «бронзу» конкурсу. Над цим проектом трудилися Антон ЯКОВЕНКО (відділ №383 СКБ) та Сергій ГУЙВА (УГЗ). Заохочувальну премію турніру присвоєно молодим заводчанам із відділу №384 СКБ. Вони презентували на розсуд комісії роботу «Особливості випробування компресорів із магнітним підвісом на натурному стенді». У процесі її створення були задіяні Роман КОВАЛЬ, Антон УСЕНКО, Станіслав СЕРГІЄНКО.

Назад Вперед

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^