Профспілка


Голова профкому Іван Іванович Совгіра

  Об'єднана первинна організація профспілки працівників машинобудування та металообробки ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» – одна з найчисленніших в Україні й найбільша за чисельністю в Сумській області.

 

 Профспілкова організація має багату біографію. Її прообраз – «Заводський комітет старост» – був створений ще в березні 1917 року, а вже в червні того ж року на загальних зборах робітників Бельгійського акціонерного товариства було прийнято остаточне рішення про створення профспілки металістів. І тоді ж профспілки визначили свою головну мету – відстоювання кращих умов праці, забезпечення робітників харчуванням і ведення культурно-освітньої роботи.

 Уже майже 100 років на всіх історичних етапах розвитку підприємства і суспільства обираються профспілкові комітети і ведуть роботу щодо захисту інтересів працюючих.

 

 Сьогодні завдання профспілок майже не змінилися. Спираючись на багаторічний досвід та історичні традиції первинна організація профспілки має на меті забезпечення кожного співробітника нормальними умовами праці, безпечним робочим місцем, гідною заробітною платою, піклується про відпочинок та духовний розвиток членів профспілки та їхніх сімей.

 

Очолює профспілковий комітет Іван Іванович Совгіра, його заступники: Віктор Федорович Сердюк і Владислав Анатолійович Соцков. Профспілковий актив налічує 90 членів профкому ПАТ і виробництв, 80 голів цехових комітетів, майже 2 тисячі членів цехових комітетів, профгрупоргів і членів різних комісій.

 

 Основним правовим документом, який регулює трудові, соціально-економічні відносини між роботодавцем і працівниками, є колективний договір, який щорічно переглядається.

 

 Через колективний договір ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» затверджуються комплексні заходи з оплати праці, заохочення, пільги і компенсації, робочий час і час відпочинку, трудові відносини і гарантії зайнятості, заходи з охорони праці та навколишнього середовища, соціального розвитку колективу.

 Крім контролю за виконанням колективного договору, законодавства України, профспілкова організація вирішує питання оздоровлення працівників та їхніх родин, медичного обслуговування, організації дозвілля, пропагує здоровий спосіб життя.


Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^