Інформація до новини
9-05-2018, 07:40

Категорія: Наші герої, Наши герои

Той біль озветься крізь роки…  3 вересня 2014-го… Село Побєда неподалік Старобільська на Луганщині… Позиції 9-ої батареї Сумської реактивної артилерійської бригади накриває смертоносним вихором із «Смерчів»… Той обстріл обірвав життя сімнадцятьох…
3 травня 2018-го… Те ж село… На місці бою, де й зараз все кричить від туги за загиблими, відкрито меморіал відважним сумчанам, які полягли за свободу рідної країни. Серед них і котельник цеху №24 СНВО, молодший сержант, номер обслуги транспортно-заряджаючої машини «Ураган» Ігор Завальний. 

Інформація до новини
 • Переглядів: 1004
 • Автор: Дрозд О.
 • Дата: 6-12-2017, 08:35
6-12-2017, 08:35

Категорія: Наші герої, Наши герои

Українське військо: погляд зсередини    Події останніх майже чотирьох років багато чого змінили в державі, у свідомості людей, пробудивши їх від летаргічного сну й змусивши переоцінити глобальні речі, до яких, здавалося, десятиліттями нікому не було ніякого діла. На тлі того, що з нами відбувається з 2014 року, стало інакшим, зокрема, й сприйняття Збройних сил України, представники яких сьогодні відзначають своє професійне свято. Ми переосмислили їхню роль у безпековому плані, а чи змінилася сама армія та як нині ведеться військовослужбовцям у її лавах, нам люб’язно погодилися розповісти заводчани, котрі свідомо і добровільно долучилися до захисту рідної землі.

Інформація до новини
13-10-2017, 05:54

Категорія: Наші герої, Наши герои

Лицарі нашого часу    Новітня війна підступна і ница… Її назвали антитерористичною операцією, однак від того вона не стає менш болючою й нищівною… Тисячі відважних українців, полишивши власні сім’ї та справи, які колись здавалися невідкладними і життєво необхідними, пішли боронити рідну землю. Чи був у них вибір? Може, й був. Але вони вирішили, що нічого важливішого, ніж соборна й незалежна Україна, немає. За період проведення АТО майже півтисячі сумських машинобудівників були мобілізовані до лав Збройних Сил, левовій їх частині довелося пройти справжнє пекло на Донбасі. Кілька десятків заводчан і зараз продовжують стояти на варті миру на східних рубежах країни. Всі вони наші Герої, і всім їм наш доземний уклін!

Інформація до новини
 • Переглядів: 1424
 • Автор: Дрозд О.
 • Дата: 28-11-2016, 08:15
28-11-2016, 08:15

Категорія: Наші герої, Наши герои

Пам’ять, що застигла на граніті: на ДП «Завод ОБіВТ» встановили меморіальну дошку воїну АТО  24 листопада на прохідній ДП «Завод обважнених бурильних та ведучих труб» з’явилася меморіальна дошка. Тепер згадка про Андрія Степанця, життя якого нахабно забрала неоголошена війна, закарбована не тільки в пам’яті колег, рідних, побратимів, а й на граніті. Дата для її відкриття була обрана невипадково, оскільки в ті дні минало два роки, як його з нами немає. Щоб віддати шану Герою, зібралося чимало люду, якому поталанило працювати разом із Андрієм. Прийшли працівники «Заводу ОБіВТ» та ПАТ «Сумське НВО», котрі добре знали полеглого.

Інформація до новини
 • Переглядів: 1370
 • Автор: Король О.
 • Дата: 1-11-2016, 06:24
1-11-2016, 06:24

Категорія: Наші герої, Наши герои

Андрій Степанець посмертно став Почесним громадянином Сум   Сумська міська рада присвоїла звання «Почесний громадянин міста Суми» чотирьом військовослужбовцям, які загинули під час проведення антитерористичної операції. В їх числі – командир гармати 79-ї Миколаївської окремої аеромобільної бригади Збройних Сил України Андрій Степанець. Такої відзнаки його посмертно удостоєно за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу.


До призову в військо Андрій працював головним метрологом – начальником відділу технічного контролю ДП «Завод ОБіВТ».

Інформація до новини
 • Переглядів: 1261
 • Автор: Дрозд О.
 • Дата: 17-10-2016, 07:51
17-10-2016, 07:51

Категорія: Наші герої, Наши герои

Між війною й миром. На що розраховувати учаснику АТО після повернення додому  Не рідкість випадки, коли учасники антитерористичної операції після демобілізації опиняються на роздоріжжі, не знаючи що робити і до кого звертатися, аби оформити статус й отримувати преференції, гарантовані державою. Коли ж здобувають необхідну їм інформацію, то мусять озброюватися усілякими довідками, витягами та кіпою інших паперів й штурмувати вже не ворожі позиції, а чиновницькі кабінети, блукаючи лабіринтами безкінечних коридорів. Аби спростити цій категорії людей доступ до базової інформації щодо пільг, прав, а також надання рекомендацій стосовно порядку дій у певних ситуаціях, була розроблена «Пам’ятка учасника АТО».

Інформація до новини
14-09-2016, 07:31

Категорія: Наші герої, Наши герои

Щоб вирішувати проблеми: у Сумському НВО планують створити громадську організацію воїнів-заводчан, які повернулися з зони проведення АТО    Воєнні дії на сході України – величезне випробування для нашої держави. Ніхто не чекав війни… Однак коли прийшла біда, українці невідкладно стали на захист рідної землі. Хто у шортах і капцях, хто без жодної підготовки і навіть примітивного набору знань ратної науки. У числі відважних оборонців – і сумські машинобудівники. За час агресії на східних рубежах країни горнило неоголошеної війни пройшли вже у межах 400 заводчан. Однак чоловіки зізнаються, що, повернувшись додому, їм доводиться боротися з іншими, але не менш виснажливими «ворогами» – чиновницькою бюрократією, зволіканнями й обіцянками. Здолати їх поодинці вельми складно, отож і з’явилася ідея згуртуватися на рівні ПАТ «Сумське НВО», аби разом вирішувати проблеми, котрі виникають у захисників України на мирній землі.

Назад Вперед

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^