Працівники ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» активно проявляють себе в різних сферах життєдіяльності: беруть участь у змаганнях, шоу-програмах, не залишаються байдужими до всіляких конкурсів, які проходять на підприємстві, в місті і за його межами, де з гордістю говорять : «Ми – сумські машинобудівники!» Це «звання» не має ні вікових, ні часових, ні будь-яких інших обмежень. Даний розділ про них – про сумських машинобудівників та їхні звитяги.


Інформація до новини
 • Переглядів: 631
 • Автор: Король О.
 • Дата: 12-06-2018, 07:23
12-06-2018, 07:23

Категорія: Світ очима заводчан, Мир глазами заводчан

Шість струн душі...    Про що може повідати гітара? Про любов, дружбу, розлуку, відчай – зрештою, про все життя. Головне – знайти з нею спільну мову, аби музикою доторкнутися до найглибших закутків душі, викликаючи або сльози розчулення, або ж щиру радість. Про мистецтво та вміння шістьма струнами підкорювати серця слухачів нам розказав слюсар із контрольно-вимірювальних приладів та автоматики відділу метрології Сумського НВО Олександр Корнієнко, який сьогодні святкує своє 55-ліття.

 

Інформація до новини
 • Переглядів: 670
 • Автор: Король О.
 • Дата: 11-06-2018, 07:37
11-06-2018, 07:37

Категорія: Світ очима заводчан, Мир глазами заводчан

Оаза своїми руками    Традиційно навесні заводські клумби «переодягаються» у святкове зелене вбрання, однак якщо підійти до цього із фантазією і до квітів додати ще й оригінальні предмети декору, виготовлені власноруч, – вийде справжній мистецький куточок. Думаєте, це можливо лише в теорії? А от ні! І незвичайна композиція біля складу кольорових металів та феросплавів, що розмістився на площах цеху №8 Сумського НВО, – яскравий тому доказ.

 

Чаклував над витвором мистецтва виробничий квартет дільниці №62: старший комірник Людмила Польова, машиніст крана Анна Мірошниченко, вантажник Юрій Абрамітов та підсобний робітник Микола Цебро.

Інформація до новини
9-05-2018, 07:40

Категорія: Наші герої, Наши герои

Той біль озветься крізь роки…  3 вересня 2014-го… Село Побєда неподалік Старобільська на Луганщині… Позиції 9-ої батареї Сумської реактивної артилерійської бригади накриває смертоносним вихором із «Смерчів»… Той обстріл обірвав життя сімнадцятьох…
3 травня 2018-го… Те ж село… На місці бою, де й зараз все кричить від туги за загиблими, відкрито меморіал відважним сумчанам, які полягли за свободу рідної країни. Серед них і котельник цеху №24 СНВО, молодший сержант, номер обслуги транспортно-заряджаючої машини «Ураган» Ігор Завальний. 

Інформація до новини
 • Переглядів: 697
 • Автор: Дрозд О.
 • Дата: 26-04-2018, 07:28
26-04-2018, 07:28

Категорія: Ми – сумські машинобудівники!, Мы - сумские машиностроители!

Чорний біль України: сьогодні минає 32 роки жахливої катастрофи на Чорнобильській АЕС  Те, що спочатку здавалося безневинною перевіркою електрообладнання, обернулося великою катастрофою. 20 фатальних секунд без живлення… приголомшливий вибух... і перетворення донедавна квітучого краю на багатокілометрову безлюдну зону. Проте горезвісна подія залишила шрам не тільки на тамтешніх мешканцях, перекроївши їхні долі, а й на багатьох інших громадянах колишньої Країни Рад, яким до того ніколи не доводилося бувати в Чорнобилі.

Інформація до новини
 • Переглядів: 698
 • Автор: Король О.
 • Дата: 12-04-2018, 07:26
12-04-2018, 07:26

Категорія: Світ очима заводчан, Мир глазами заводчан

 Про рожеві мрії і віру в казку      Днями у світ вийшла книга для найменших поціновувачів літературного жанру під назвою «Дитяча мрія», упорядником якої стала еколог ДП «Завод ОБтаВТ» Олена Макарчук.


За словами Олени Володимирівни, це видання суттєво відрізняється від попередніх, виданих за її редакцією. В ньому нема війни, болю, втрат. «Мені хотілося створити щось світле, рожеве і безтурботне, – відзначає співрозмовниця. – Однак це не значить, що важкі теми залишилися в минулому.

Інформація до новини
11-04-2018, 12:17

Категорія: Легендарні машинобудівники, Легендарные машиностроители

Він був винятковим: пішов із життя славетний Олександр Пирогов     Він полюбив підприємство, ще бувши зовсім малим хлопцем. І вже тоді точно вирішив, ким стане. Напевно, пристрасть до машинобудування, пронесена у серці через все життя, у купі з особистими рисами характеру зробили свою справу – Олександр Пирогов набув слави не тільки на теренах Сумського НВО, а й усієї України… Він довго і тяжко хворів. Однак кожен новий день зустрічав із посмішкою, ніби говорячи недузі: «Почекай, у мене ще є важливі справи». Та, на жаль, зрештою, вона взяла гору. 10 квітня серце головного інженера виробництва атомних енергетичних насосів і комплектуючого обладнання зупинилося…

Інформація до новини
 • Переглядів: 763
 • Автор: Король О.
 • Дата: 21-03-2018, 09:30
21-03-2018, 09:30

Категорія: Світ очима заводчан, Мир глазами заводчан

Поетичний лет душі, що дарує світло й любов     Коли думки збентежені, коли серце, закуте в тенета безвиході, крається, дуже важливо знайти в душі пташку любові, що випурхне з клітки буденності та полетить до світла. Для художників такими провісниками надії стають картини, для композиторів – мелодії, а для поетів – вірші. Цілком природньо, що всі вони мають власні професійні свята. Зокрема, у поетів цей день припадає на 21 березня. З нагоди Всесвітнього дня поезії ми поспілкувалися з жінкою, яка не так давно відкрила в собі талант малювати словом на папері, однак вже встигла підкорити серця сумських машинобудівників, – старшим табельником цеху №2 Сумського НВО Оксаною Білоцерківець.

Назад Вперед

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^