Інформація до новини
25-12-2017, 09:35

Категорія: Громадська діяльність, Общественная деятельность

Зі спортом по життю, або Новорічний презент для цілого мікрорайону (ФОТОРЕПОРТАЖ)    Незадовго до новорічного дзвону курантів здійснилося бажання багатьох жителів вул. Металургів, де мешкає чимало родин сумських машинобудівників. На подвір’ї загальноосвітньої школи №20 встановлено сучасний спортивний майданчик – наразі єдиний у даному мікрорайоні. Роль Діда Мороза чи то пак Снігуроньки виконала наша колега – депутат міської ради, заступник директора Котельні Північного промвузла Ірина Рибальченко.

Інформація до новини
27-11-2017, 08:34

Категорія: Громадська діяльність, Общественная деятельность

 Тролейбуси не потрібні?  У сумському протистоянні приватних маршруток та комунальних тролейбусів останні вочевидь програють, і причина тут не в об’єктивних чинниках. Просто міська влада не зацікавлена в тому, щоб муніципальний транспорт в обласному центрі розвивався. Так вважає депутат Сумської міської ради, директор із матеріально-технічного та інформаційного забезпечення СНВО і разом із тим голова тимчасової контрольної комісії з діяльності КП «Електроавтотранс» Олексій Рябенков. Яскраве підтвердження його слів – у проекті бюджету міста на наступний рік кошти на придбання тролейбусів взагалі не передбачені.

Інформація до новини
7-11-2017, 08:30

Категорія: Громадська діяльність, Общественная деятельность

Горіховий гай від «Подумай», або Як абсолютно безкорисно зробити щось корисне для рідного міста   На минулих вихідних поблизу озера Чеха пройшла еко-акція, ініціатором якої виступила громадська організація «Подумай». Захід наскільки припав до душі містянам, що дводенну норму з висадження ліщини було виконано усього за чотири години.

Як розповідає один з організаторів громадської спільноти «Подумай» Олексій Рябенков, відомий нашим читачам ще й як директор із матеріально-технічного та інформаційного забезпечення ПАТ «Сумське НВО», а також депутат Сумської міської ради, ідея проведення еко-заходів не нова для обласного центру. Тим не менш, можна відшукати ще безліч місць, які потребують до себе уваги. 

Інформація до новини
24-05-2017, 07:10

Категорія: Громадська діяльність, Общественная деятельность

Губернатор віддячив сумському машинобудівнику за активну громадську діяльність  Голова обласної держадміністрації Микола Клочко нагородив правоохоронців та місцевих активістів за дієву підтримку у забезпеченні порядку на Сумщині. У їх числі – головний інженер виробництва газоперекачувальних агрегатів та компресорів ПАТ «Сумське НВО» Віктор Пирогов, який до того ж є керівником громадського формування «С.П.А.С.», розвитку котрого наш колега приділяє практично весь свій вільний час. 

Інформація до новини
8-08-2016, 05:34

Категорія: Громадська діяльність, Общественная деятельность

Щоб комфортно було і дорослим, і малим   На прохання сумчан, які проживають у будинках 148, 152, 154 по вул. Г. Кондратьєва, ПАТ «Сумське НВО» на благочинних засадах виготовило загороджувальні конструкції для тамтешнього дитячого майданчика, а також клумби.

За даними начальника відділу планово-диспетчерського управління Максима Селихова, для виконання прохання були використані залишки матеріалів, які вже не знадобляться у виробництві, а от прислужитися для створення комфорту і затишку у дворі містян можуть ще й як.
Реалізувати даний доброчинний проект доручили цеху №18, з чим він оперативно впорався. Вже найближчими днями огорожі будуть передані новим власникам.

Інформація до новини
8-07-2016, 05:14

Категорія: Громадська діяльність, Общественная деятельность

На прохання сумчан   Мешканці будинків, що проживають неподалік ПАТ «Сумське НВО», звернулися на підприємство з проханням посприяти в питанні облаштування їхнього двору і в рамках благочинної допомоги виготовити 10 вуличних лавок.

Об’єднання звернення схвалило, а відтак вже найближчим часом жителі вул. Жукова, 2/1, 2 та Ремісничої, 35 побачать біля під’їздів своїх осель зручні місця для відпочинку й посиденьок (куди ж без них).

Інформація до новини
7-06-2016, 09:45

Категорія: Громадська діяльність, Общественная деятельность

Сумське НВО виконало прохання батальйону «Суми»   Командування однієї з військових частин, що входить до складу 15-го окремого мотопіхотного батальйону «Суми», звернулося на підприємство із запитом про безоплатне та оперативне виготовлення партії затребуваних запчастин.

У листі, зокрема, йшлося про потребу в 200 одиницях перехідників. Цілковито її задовольнили працівники цеху №6, які протягом тижня виконали завдання. Найбільший внесок у дану справу, за словами керманича підрозділу Олександра Тремби, зробили токарі Дмитро Коноваленко, Микола Сорокін, Михайло Андра та Володимир Олефір.
Принагідно додамо, що нині батальйон «Суми» несе військову службу в зоні проведення антитерористичної операції в межах Донецької області.

Назад Вперед

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^