Новоспечені матусі у пологовому зможуть онлайн зареєструвати дитину і навіть записати її в садок
Інформація до новини
9-07-2018, 07:56

Категорія: Корисно знати, Полезно знать

Новоспечені матусі у пологовому зможуть онлайн зареєструвати дитину і навіть записати її в садок   Міністерство юстиції запустило пілотний проект, за яким реєстратори допомагатимуть молодим мамам прямо у палаті оформляти потрібні документи на малюка. 

«Завдяки планшетам можна буде миттєво направити відомості для проведення невідкладної державної реєстрації немовля та його місця проживання, подати електронну заявку на отримання допомоги при народженні дитини, навіть записатися в електронну чергу до дитсадка. І все це – прямо у пологовому», – наголосив очільник Мін’юсту Павло Петренко.
Також він додав, що свідоцтва про народження формують в електронному вигляді. Якщо ж батьки забажають отримати паперовий варіант, можуть зробити це на наступний день у пологовому будинку, замовити доставку кур’єром або особисто відвідати будь-який відділ РАЦС на території України.
«Якщо раніше сервіс з отримання свідоцтва про народження у пологовому займав добу, то зараз це можна зробити за кілька хвилин, буквально біля ліжка молодої матусі. Спершу ми запустили цей проект у Києві. Далі до нього долучатимуться медичні заклади в обласних центрах», – пояснив можновладець.

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^