На відстані поцілунку
Інформація до новини
  • Переглядів: 820
  • Автор: Король О.
  • Дата: 6-07-2018, 06:59
6-07-2018, 06:59

Категорія: Корпоративні свята, Корпоративные праздники

На відстані поцілунку  6 липня увесь світ відзначає доволі незвичайне свято з романтичним присмаком – День поцілунку. З його допомогою можна висловити і вдячність, і ніжність, і товариське привітання. Та, мабуть, найголовніший меседж, який він несе у собі, – любов.

 

Як з’явився поцілунок, сьогодні достеменно не відомо. Ім’я його «винахідника» теж не зафіксовано на сторінках історії. Але для закоханих і близьких людей це не настільки важливо, як сам факт висловлення найтепліших та найтрепетніших почуттів за допомогою «цьомика».
Зрештою, цілуватися не тільки приємно, переконують медики, а й вельми корисно. Наприклад, під час таких ніжностей піднімається настрій, посилюються обмінні процеси в організмі, що призводять до підняття тонусу і сприяють гарному самопочуттю. Було доведено, що в крові тих, хто цілується, скорочується рівень кортизолу, який викликає у людини стресові стани, і збільшується концентрація окситоцину – «гормону довіри» або «гормону кохання». А ще це чудова гімнастика для обличчя, що запобігає розвитку зморшок і уповільнює старіння, бо в процесі цього заняття у людей працює майже 40 м’язів.
Зрештою, для того, щоб висловити свої почуття найріднішим, не варто обмежуватися лише одним днем – дарувати поцілунки їм потрібно незалежно від дати в календарі.

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^