Не тільки кальцієм багате
Інформація до новини
  • Переглядів: 468
  • Автор: Король О.
  • Дата: 1-06-2018, 07:37
1-06-2018, 07:37

Категорія: Наше здоров'я, Наше здоровье

Не тільки кальцієм багате 1 червня у світі відзначається День молока. Продовольча та сільськогосподарська організація ООН ініціювала дане свято, щоб інформувати населення про властивості молочних продуктів та правильне їх вживання.

 

Про користь  молока ще з дитинства кожен із нас чув від своїх мам і бабусь, адже всім відомо, що кальцій, яким воно багате, корисний для зміцнення кісток та зубів. Власне, молоко знижує дію шкідливих речовин, що містяться в їжі, на зубну емаль, а ще цей продукт попереджає утворення карієсу. Однак це не єдина причина, чому білосніжна рідина така важлива для здоров’я людини.
До складу молока входить великий комплекс вітамінів, мінералів, ферментів, його корисні властивості охоплюють широкий спектр цілющих дій. Так, регулярне вживання даного продукту позитивно впливає на наш імунітет, забезпечує стабільний артеріальний тиск і порівняно низьку ймовірність розвитку багатьох небезпечних серцево-судинних хвороб.
Крім того, ще з давніх часів цей напій зажив слави як гарний засіб від захворювань нервової системи. Його вживання в якості доповнення до щоденного раціону сприяє прискоренню обмінних процесів, оновленню й омолодженню тканин організму на клітинному рівні.
Медики запевняють: одна склянка прохолодного молока зранку знімає сонливість та дарує енергію, а теплого ввечері – заспокоює та гарантує міцний сон.

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^