Чи легко бути мамою в кубі?
Інформація до новини
  • Переглядів: 676
  • Автор: Король О.
  • Дата: 11-05-2018, 07:29
11-05-2018, 07:29

Категорія: Корпоративні свята, Корпоративные праздники

Чи легко бути мамою в кубі?  Серед тисяч «жіночих» професій у світі існує одна – найважливіша, яка вимагає турботи, мудрості та безмежної любові. Робота мами не вимірюється жодними матеріальними цінностями, а найкраща плата за неї – щастя дітей. Тож вчергове подякувати неньці за все можна 13 травня – в День матері.

 

З появою дитини у щоденний розпорядок жінки, окрім звичайних клопотів, додається безкінечна вервечка завдань: погодувати, переодягти, вкласти спати, заспокоїти, заспівати пісеньку, погратися – і так 24 години на добу без перерви й вихідних. Та коли одночасно на світ з’являється тріо, мамі-новачку доводиться долати втричі більше труднощів. Однак всі ці турботи – ніщо порівняно з багатоголоссям дитячого сміху в домі, переконана мама шестирічних Ксенії, Тимофія та Євгена Ірина Ситник, яка працює машиністом повітророзподільних установок ТОВ «СМНВО».
Бути мамою трійнят – вкрай непросто, особливо в перші роки, ділиться співрозмовниця. «Недарма говорять, що головний секрет успіху мами – гарна бабуся, – жартує Ірина Василівна. – Тут мені пощастило: наші з чоловіком матусі з першого дня активно долучились до виховання. Та й зараз без їхньої допомоги – ніяк».
Родина Ситників особлива хоча б тим, що брати із сестрою майже ніколи не сваряться навіть із приводу іграшок. Щоб не було якихось образ – ненька завжди купує їм всього по три: три слоники, три машинки, три роботи. А от ляльки у їхньому домі виконують радше естетичну роль, адже донька більше полюбляє гратися у гонки та квача, аніж забавлятися у принцес.
Та й переконати її вдягти на прогулянку сукню іноді буває неможливо. Тоді на допомогу приходить чи не найцінніша дитяча валюта – солодощі. «Якщо ніякі аргументи не діють – ми починаємо торгуватися, – зізнається мама трійнят. – Зазвичай вони стартують із трьох цукерок, але в ході перемовин завжди йдуть на компроміси».
І хоч зовні дітлахи між собою дуже схожі, у рисах характерів та вподобаннях все ж таки мають багато відмінностей. Наприклад, Ксюша дуже любить малювати й ліпити, Женя теж не проти посидіти з пензликом над якимось «шедевром», а от для Тимофія найкращий вид дозвілля – працювати на городі, особливо саджати картоплю.
Головною таємницею у вихованні дітей Ірина Ситник вважає спільне дозвілля. «Ні в якому разі не можна відкладати спілкування з дітьми на потім, яке зрештою може затягтися у все життя, – говорить жінка. – І зовсім неважливо: сімейне вирізання листочків із кольорового паперу або генеральне прибирання – головне, щоб разом».
Свій вільний час Ситники проводять гамірно та цікаво, виїжджаючи, наприклад, на природу. І навіть погана погода не може змінити плани малечі на посиденьки – у такому разі вони влаштовують імпровізовану галявину на підлозі у вітальні та запрошують маму до себе на гостину. А ще у всі свята вони обов’язково вітають її своїми поробками, обіймами та найтеплішими для кожної мами словами: «Ми тебе любимо».

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^