У Сумах збирають підписи за те, щоб залишити вулицю Горького у спокої
Інформація до новини
28-02-2018, 08:23

Категорія: Міські заходи, Городские мероприятия

У Сумах збирають підписи за те, щоб залишити вулицю Горького у спокої   На сайті електронних петицій Сумської міськради зареєстровано петицію Віталія Леонтьєва, який вважає недоцільним перейменовувати вулицю Горького, як пропонується.

«Вулиця Горького для містян за багато років стала рідною, – написав він. – Також на зміну назви в документах у людей немає ні часу, ні сил, ні коштів. Треба, нарешті, займатись реальними справами».
Проголосувати за петицію можна за посиланням http://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/1056
Додамо, що є вже 5 ініціатив стосовно нової назви вулиці Горького. Приміром, пропонується перейменувати її на честь підпільника ОУН, Почесного громадянина Сум Семена Сапуна. Крім того, була озвучена ідея, аби Горького замінила Суджанська. Як розповів Олег Корнієнко – голова Сумської обласної організації «Національної спілки краєзнавців України», дана назва пояснюється тим, що вулиця вела до міста Суджа. У цілому ж за своє існування ця вулиця перейменовувалася неодноразово: Велика Московська, Суджанська, Троцького, Горького.
За словами заступника начальника управління архітектури та містобудування Сумської міськради Ольги Бондаренко, з’явилися й інші незвичайні пропозиції: вулиця Дворцова/Палацова (що пов’язано з розташуванням тут заводського Палацу культури), або ж дати даному топоніму ім’я ініціатора ремонту мосту через річку Сумка чи назвати її на честь першого космонавта незалежної України Каденюка.
17 квітня цього року всі отримані пропозиції представлять на суд громадськості – тоді має відбутись «круглий стіл». За його результатами до 30 квітня на сайті Сумської міськради поінформують громаду про ухвалене рішення. Далі своє слово мають сказати депутати міської ради.

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^