Волейболісти «Фрунзе-Флори» зійшли на переможний п’єдестал міських змагань
Інформація до новини
21-02-2018, 08:24

Категорія: Спорт, Спорт

Волейболісти «Фрунзе-Флори» зійшли на переможний п’єдестал міських змагань   На базі стадіону «Авангард» відбувся черговий етап спартакіади Сум – турнір із волейболу. Показати свої уміння в даному виді спорту прибули чотири команди, представлені місцевими підприємствами. За підсумками двох гральних днів кращими з-поміж них стала збірна ТОВ «Фрунзе-Флора».

За словами директора товариства Юрія Прасолова, заводські «флористи» й раніше виходили на змагальні рубежі, однак взяти золото їм пощастило вперше. «Наші хлопці виступили просто приголомшливо, – з гордістю розповідає Юрій Степанович. – Не лишили вони шансів ані спортсменам із «Сумихімпрому», ані з «Динамо» (АТ «Технологія»), котрі, зрештою, посіли третє та четверте місця. У фіналі ж суперником нашої команди були вихідці з «Насосенергомашу». Протистояння завершилося з рахунком 3:0 на користь «Фрунзе-Флори».
Співрозмовник вказує, що вирішальними в здобутті перемоги стали налаштованість на серйозну боротьбу та зіграність «флористів». «Кожен виклався по максимуму, особливо ж вболівальники хвалили майстерність нашого ліберо Дениса Литвинова, захист якого, дійсно, був на висоті», – додає Юрій Прасолов.

 

Фото надане співрозмовником

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^