Магія компліменту, або Що потрібно для того, аби сказати приємні слова оточуючим
Інформація до новини
  • Переглядів: 740
  • Автор: Дрозд О.
  • Дата: 1-03-2018, 06:58
1-03-2018, 06:58

Категорія: Корпоративні свята, Корпоративные праздники

Магія компліменту, або Що потрібно для того, аби сказати приємні слова оточуючим    1 березня – не просто початок весни, як багато-хто вважає. Якщо зазирнути в календар, то там можна натрапити на чимало свят, що припадають саме на це число. Одне з них –  Всесвітній день компліменту. Він наразі тільки набирає популярності серед українців, проте, погодьтеся, компліменти є дуже сильною зброєю. За допомогою них люди можуть поліпшити настрій, підбадьорити, заохотити, зробити союзником... Тому ми вирішили дізнатися більше про ці чарівні слова та розпитати працівників ПАТ «Сумське НВО», як часто вони говорять усілякі люб’язності.

 

Немає достовірної інформації про те, ким і коли засноване свято. Нині воно не дуже поширене, однак цілком вірогідно, що з часом віднайдуться ті, хто з задоволенням його відзначатиме. Хоча, здається, компліменти можуть бути доречними в будь-який день. Головне – вміти правильно їх робити і правильно приймати.
Якщо раніше вони високо цінувалися в суспільстві і ставали неодмінним елементом світської бесіди, то зараз пріоритети змістилися від гри й образності у бік інформативності й функціональності, стверджують спеціалісти з етикету. Фахівці запевняють, що сучасний комплімент має бути чітким, зрозумілим, виправданим, дотепним, коротким і влучним, позбавленим навіть відтінку іронії. Що ж із цього приводу думають заводчани?
«Я не скуплюся на компліменти. Найчастіше роблю їх дружині, доньці, колегам. Мені не потрібно довго шукати якийсь спеціальний привід, щоб комусь сказати щось приємне», – ділиться енергетик ремонтно-експлуатаційного управління виробництва хімобладнання Василь Мурза. Якихось особливих заготовок для окремих приводів чи людей він не має. Найкращий варіант для нього – це експромт (так виходить просто й щиро), а найліпша відповідь на почуте – привітна посмішка, зізнається співбесідник.
Інженер департаменту організаційного розвитку Вікторія Литвиненко запевняє, що підставою для декількох гарних слів на адресу чи то подруги, чи то колеги може стати будь-яка дрібниця: нова зачіска, оригінальна прикраса, одягнена вперше, тощо. «Я ніколи не чекаю спеціального дня або підходящого настрою, щоб комусь зробити комплімент», – розповідає заводчанка.

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^