Соціальний захист персоналу є пріоритетом для ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». Колективним договором підприємства передбачено безліч проектів даного напрямку, в тому числі – надання пільг, компенсацій, матеріальної допомоги співробітникам, виділення безвідсоткових позик для власних потреб і навчання та багато іншого. Турбота про людей, їхнє здоров'я і відпочинок є і завжди буде важливим напрямком соціальної політики підприємства, адже трудовий колектив – головний капітал ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». На підприємстві створені всі умови для повноцінного відпочинку працівників. У розпорядженні співробітників – база відпочинку «Сонячна галявина», дитячий оздоровчий центр «Чайка», санаторій-профілакторій.


Гайда голосувати! Конкурс «Маминими руками» переходить на новий етап
Інформація до новини
  • Переглядів: 919
  • Автор: Король О.
  • Дата: 22-02-2018, 08:21
22-02-2018, 08:21

Категорія: Соціальні проекти, Социальные проекты

Гайда голосувати! Конкурс «Маминими руками» переходить на новий етап    Час прийому робіт у межах конкурсу жіночої handmade-творчості добіг кінця. Проте безпосереднє змагання, яке й визначить кращих рукодільниць Сумського НВО,  – лише попереду. Зараз саме час сказати своє слово вболівальникам. Зробити це можна буде протягом чотирьох днів: 22, 26, 27 і 28 лютого. Тож знайдіть хвилинку і зателефонуйте до прес-центру, аби найкраща, на вашу думку, майстриня мала змогу поборотися за переможний титул та головний приз.

 

Ознайомитися з різноманіттям мистецької фантазії та рукодільного таланту заводчанок можна як на шпальтах газети «Сумський машинобудівник» (№3-5), так і на нашому сайті.
Висловити свою підтримку майстрині, чия робота припала до душі найбільше, можуть усі бажаючі працівники об’єднання та його дочірніх структур. Щоб це зробити, необхідно мінімум зусиль: зателефонувати в один із зазначених днів (з 08:00 до 17:00, без перерви на обід) на гарячу лінію прес-центру (62-08), повідомити порядковий номер конкурсантки, а також вказати своє ПІБ, посаду та робочу марку.
Зауважте: від вашої активності залежить, хто з рукодільниць продовжить боротьбу у фіналі. Власне, 5 кращих поробок, котрі наберуть найбільшу кількість голосів сумських машинобудівників, будуть представлені на розгляд журі, яке й визначить призерок та, звісно ж, головну тріумфаторку конкурсу.
А позмагатися рукодільницям, дійсно, є за що, адже підприємство підготувало для них цінні призи, які неодмінно стануть у нагоді будь-якій господині. Так, переможниця отримає мікрохвильову піч Samsung, срібна призерка доповнить власний кухонний арсенал сушаркою для овочів і фруктів виробництва VINIS, а власницею праски Tefal стане володарка третього місця.
Однак і тим, хто не увійде до числа призерів, засмучуватися не варто: про солодкі сувеніри для усіх конкурсанток попіклувалася профспілка «Машметал».
Церемонія нагородження, відразу після якої пройде і благодійний ярмарок, де будуть виставлені на продаж всі конкурсні роботи, відбудеться напередодні Міжнародного жіночого дня. Щоб не пропустити можливість придбати ту поробку, яка вам сподобалася, слідкуйте за новинами на нашому сайті.
Традиційно стартова вартість саморобних витворів мистецтва буде символічною, однак кожен може заплатити стільки, скільки вважає за можливе, адже торговиця має благородну мету: усі зібрані кошти підуть на придбання подарунків родинам сумських машинобудівників, які віддали свої життя в ім’я миру в Україні.

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^