Соціальний захист персоналу є пріоритетом для ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». Колективним договором підприємства передбачено безліч проектів даного напрямку, в тому числі – надання пільг, компенсацій, матеріальної допомоги співробітникам, виділення безвідсоткових позик для власних потреб і навчання та багато іншого. Турбота про людей, їхнє здоров'я і відпочинок є і завжди буде важливим напрямком соціальної політики підприємства, адже трудовий колектив – головний капітал ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». На підприємстві створені всі умови для повноцінного відпочинку працівників. У розпорядженні співробітників – база відпочинку «Сонячна галявина», дитячий оздоровчий центр «Чайка», санаторій-профілакторій.


Конкурс для маленьких заводських пікассо і рембрандтів набирає обертів
Інформація до новини
26-02-2018, 08:16

Категорія: Соціальні проекти, Социальные проекты

Конкурс для маленьких заводських пікассо і рембрандтів набирає обертів     З початку лютого в Сумському НВО стартував один із найпопулярніших внутрішніх проектів, розрахований на дітей заводчан – конкурс малюнка. Цього разу юним художникам пропонується скерувати свою фантазію в майбутнє, розкривши з допомогою фарб, олівців та інших зручних інструментів або матеріалів тему «Коли я виросту». Ким стануть? Де побувають? Як зміниться наше місто, країна, світ?… Словом, для креативного розмаю можливостей безліч, і просто гріх ними не скористатися. Адже за незмінною традицією підприємство винагородить старання всіх маленьких пікассо, а для тих, хто вразить журі найбільше, заготовлені ще й ексклюзивні подарунки. 

До слова, найсміливіші юні живописці з творчим завданням вже впоралися. З їхніми мистецькими роздумами можна ознайомитися у нас на сайті. Якщо ж, шановні колеги, ви вважаєте, що ваші чада – теж природжені веласкеси, то не втрачайте час і невідкладно долучайте їх до конкурсу! Щоправда, завважте, що є віковий діапазон: від 4 до 14 років. 
Якщо тут все співпадає, то далі вас чекає кілька простих умов. Перша – це малюнок на зазначену тему, зображений юним конкурсантом самостійно (судді, між іншим, даному аспекту приділяють велику увагу). Чим малювати? Вибір суто за дитиною. На чому? На аркушах формату А4 або А3. Скільки є часу? Фантазувати малеча може до 4 квітня включно, але не пізніше, бо о 17:00 вказаного дня прийом робіт буде завершено. Куди приносити? Або ж у прес-центр об’єднання, котрий координує даний проект (каб. №155-156, адмінкорпус, тел. 62-08), або ж можна віддати своїм профспілковим лідерам, а вони вже доставлять шедеври дітлахів за місцем призначення. 
Запам’ятайте також, що необхідно заповнити анкету, в якій повідомити прізвище та ім’я свого юного послідовника Рембрандта, дату його народження (повних років), ПІБ одного із батьків, телефон для оперативного зв’язку та підрозділ, у якому він/вона працює. Обов’язковою є й назва малюнка. Всю цю інформацію зручно внести, скориставшись спеціальним бланком, котрий від початку конкурсу публікується в газеті «Сумський машинобудівник».

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^