«Доступні ліки» повернулися в Суми: нині містян обслуговують 18 аптек
Інформація до новини
2-02-2018, 05:58

Категорія: Міські заходи, Городские мероприятия

«Доступні ліки» повернулися в Суми: нині містян обслуговують 18 аптек   З початку нового року державна програма «Доступні ліки» не працювала, чим викликала занепокоєння у великої кількості пацієнтів. У чому ж причина і коли медикаменти за пільговими цінами повернуться в Суми? 


З’ясувалося, що програма призупиняла свою дію тимчасово. Головне пояснення – через необхідність сформувати новий перелік фармацевтичних компаній, котрі б пристали на пропозицію зробити свої ліки більш доступними для населення. Нині дана робота продовжується, тим не менш, в обласному центрі вже 18 аптечних закладів офіційно долучилися до державного проекту (їх перелік та місце розташування опубліковані нижче)
Разом із тим в. о. начальника відділу охорони здоров’я Сумської міськради Олена Чумаченко переконана, що кількість місцевих аптек, де у 2018-му можна буде придбати доступні препарати, зросте і складе щонайменше 65 закладів. Тож радимо зацікавленим читачам слідкувати за новинами на «Інформаційному порталі Сумської міської ради», котрий обіцяє поповнювати чинний реєстр адресами нових аптек (після укладання договорів із ними). 
Нагадаємо: щоб взяти участь у програмі, потрібно звернутися до свого сімейного лікаря, отримати рецепт і обміняти його на ліки безкоштовно або з доплатою в аптечному закладі, на вході в який є наліпка «Доступні ліки». У межах цього держпроекту, запровадженого торік у квітні, пацієнтам відпускають препарати, призначені для лікування серцево-судинних хвороб, діабету другого типу та бронхіальної астми. 
Цьогоріч на реалізацію програми в Сумській області уряд виділив 28 млн грн, 7 з них – передбачені для жителів нашого міста.

 

Перелік аптек, які вже обслуговують сумчан за програмою «Доступні ліки»

«Доступні ліки» повернулися в Суми: нині містян обслуговують 18 аптек 

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^