Соціальний захист персоналу є пріоритетом для ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». Колективним договором підприємства передбачено безліч проектів даного напрямку, в тому числі – надання пільг, компенсацій, матеріальної допомоги співробітникам, виділення безвідсоткових позик для власних потреб і навчання та багато іншого. Турбота про людей, їхнє здоров'я і відпочинок є і завжди буде важливим напрямком соціальної політики підприємства, адже трудовий колектив – головний капітал ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». На підприємстві створені всі умови для повноцінного відпочинку працівників. У розпорядженні співробітників – база відпочинку «Сонячна галявина», дитячий оздоровчий центр «Чайка», санаторій-профілакторій.


Науковий батл: у Сумському НВО відбувся конкурс молодих талановитих інженерів (+ДОДАНО СЮЖЕТ)
Інформація до новини
  • Переглядів: 1124
  • Автор: Дрозд О.
  • Дата: 30-01-2018, 10:10
30-01-2018, 10:10

Категорія: Соціальні проекти, Социальные проекты

Науковий батл: у Сумському НВО відбувся конкурс молодих талановитих інженерів (+ДОДАНО СЮЖЕТ)   У ПАТ «Сумське НВО» шанують пам'ять про людей, які прославляли підприємство своїми відкриттями та здобутками. До славетного грона визначних заводчан належить і лауреат Державної премії України, кандидат технічних наук Володимир Сухиненко, який багато років поспіль був генеральним конструктором турбокомпресорних машин об’єднання. Щоб згадка про цього фахівця не згасала, на підприємстві майже два десятиліття тому був запроваджений конкурс науково-технічних робіт, що певним чином продовжує справу всього його життя. Підбиття підсумків цьогорічного інтелектуального турніру серед молодих співробітників, які займаються розробкою устаткування, вже традиційно сталося наприкінці січня і було приурочене до дня народження видатного інженера.

 

Директор із персоналу СНВО Сергій Підкуйко, який головував на засіданні комісії, що визначала переможців змагання, наголосив: «Підживлення наукового потенціалу підприємства новими ідеями від молодої генерації сумських машинобудівників – важлива місія, досягненню якої сприяє в тому числі й конкурс імені Сухиненка. Він згуртовує довкола себе небайдужих, ініціативних, тих, хто перебуває у постійному творчому пошуку. Представлені на розгляд журі ґрунтовні розробки, за якими незліченні години копіткої праці, вчергове засвідчили, що заводська молодь сповнена цікавих задумів. Їхнє впровадження неодмінно просуватиме нашу торгову марку вперед».
Нинішнього року без уваги й нагород не залишилися старання вісьмох учасників як індивідуально, так і у складі авторських колективів. Всі вони вихідці зі спеціального конструкторського бюро.
Так, першу премію присуджено інженерному тандему Олега Щербакова та Андрія Каруцького за успішні дослідження, скеровані на створення конструкції вихлопного тракту газоперекачувального агрегата із системою каталітичного очищення вихлопних газів від монооксиду вуглецю.
Другу сходинку змагань між собою розділили одразу четверо заводчан. Серед них: Микола Борисов, Марина Ольховик, Данило Корженко, які опрацьовували спосіб утилізації тепла системи змащування газотурбінного двигуна, застосовуючи при цьому газо-масляний теплообмінник у безпечному виконанні. Доповнив компанію срібних призерів також Андрій Бурий – він одноосібно займався спеціалізованим програмним комплексом для розрахунку вільних і вимушених крутильних коливань валопроводів поршневих компресорних установок.
Дослідження вихрової розширювальної машини для об’єктів газової промисловості, котре проводила авторська група у складі Дмитра Мірошниченка та Ігоря Тертишного, на думку журі, заслужило присвоєння третього місця.
Між іншим, для Ігоря Тертишного ця відзнака виявилася не останньою. Зроблений ним аналіз ефективності робочого процесу турбокомпресорних агрегатів газової промисловості, метою якого було вдосконалення конструкції, приніс молодому науковцю ще й заохочувальну премію.
«Це  моя третя спроба у даному конкурсі. І хоча я вже був переможцем, але продовжую брати участь, щоб здобути нові знання, поділитися своїми напрацюваннями, підвищити творчий рівень. На досягнутому не збираюсь зупинятися, бо, як відомо, немає меж для вдосконалення. Тому планую і надалі займатися вивченням ефективності робочого процесу турбокомпресорних машин під керівництвом наставника, доктора технічних наук Володимира Парафійника. Також вдячний очільнику відділу №375 Олександру Бороденку за цінні поради і підтримку молоді у підрозділі. Даний конкурс – це прекрасна нагода познайомитися з новими розробками інших відділів, почерпнути цінну і корисну інформацію і, що важливо, дозволяє молодим спеціалістам розвиватися, отримувати неоціненний досвід у спілкуванні зі спеціалістами інших напрямків машинобудування», – коментує подвійний призер.
Усім тріумфаторам вручили дипломи та грошові премії в розмірі від 500 до 2000 грн залежно від зайнятого місця.

 

У Сумському НВО відзначили талановитих конструкторів. Всі вони учасники конкурсу імені Володимира Сухиненка – заводчанина, який став лауреатом державної премії України в галузі науки і техніки. Його немає в живих, та справу вченого продовжують. Про гідних послідовників талановитого науковця – сюжет ТРК "АТV".


Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^