Соціальний захист персоналу є пріоритетом для ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». Колективним договором підприємства передбачено безліч проектів даного напрямку, в тому числі – надання пільг, компенсацій, матеріальної допомоги співробітникам, виділення безвідсоткових позик для власних потреб і навчання та багато іншого. Турбота про людей, їхнє здоров'я і відпочинок є і завжди буде важливим напрямком соціальної політики підприємства, адже трудовий колектив – головний капітал ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». На підприємстві створені всі умови для повноцінного відпочинку працівників. У розпорядженні співробітників – база відпочинку «Сонячна галявина», дитячий оздоровчий центр «Чайка», санаторій-профілакторій.


«Чайка» отримала низку нагород за відмінну літню оздоровчу кампанію
Інформація до новини
  • Переглядів: 1175
  • Автор: Дрозд О.
  • Дата: 30-11-2017, 08:27
30-11-2017, 08:27

Категорія: Соціальні проекти, Социальные проекты

«Чайка» отримала низку нагород за відмінну літню оздоровчу кампанію    На місцевому та державному рівнях підбили підсумки оздоровчої кампанії дітей і молоді, проведеної у 2017 році. Як показала кількість отриманих відзнак, дитячий оздоровчий центр «Чайка» ПАТ «Сумське НВО» не здає лідируючих позицій.

 

«Можна формально підійти до організації оздоровчої кампанії, від цього ніхто не застрахований, але тоді навряд чи вдасться запалити іскорки в очах і душах маленьких відпочивальників, адже діти тонко відчувають грань між щирістю і фальшем. Ми раді, що спільними зусиллями все-таки вдається оминати гострі кути й перебувати на хвилі безперервної творчості. Приємно, що наші намагання помічають не тільки батьки, які на період канікул довіряють нам своїх дітлахів, а й владні та профспілкові структури», – говорить директор «Чайки» Володимир Панченко.
Так, за версією Федерації професійних спілок України, яка проводила загальнодержавний конкурс-огляд, підвідомчий табір Сумського НВО переміг у номінації «Кращий заклад оздоровлення та відпочинку дітей».
Не залишилася без уваги робота «Чайки» й на місцевому рівні. У нинішньому році скарбничку нагород заводського оздоровчого центру поповнила почесна грамота від очільника обласного центру. Разом із тим лише відзнаками посадовці вирішили не обмежуватися. Додали до них ще й презенти, що не будуть зайвими у процесі організації відпочинку. Чайківцям, зокрема, дісталися волейбольний і футбольний м’ячі, два комплекти для гри в настільний теніс та шаховий набір.
Крім того, окремі представники колективу ОДЦ удостоєні персональних нагород. За високий професіоналізм вихователю табору Дар’ї Чичикало, шеф-кухарю Інні Остащенко та завгоспу Олександру Кононенку вручені грамоти і пам’ятні подарунки.

 

Світлина з сайту Сумської міськради

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^