Секрет вдалої картини – позитивний настрій, натхнення і крапелька власної душі
Інформація до новини
  • Переглядів: 843
  • Автор: Король О.
  • Дата: 8-12-2017, 06:30
8-12-2017, 06:30

Категорія: Корпоративні свята, Корпоративные праздники

Секрет вдалої картини – позитивний настрій, натхнення і крапелька власної душі     Існує безліч способів дізнатися про людину: спостерігати за її поведінкою, розпитати друзів або знайомих чи, зрештою, дослідити почерк. А щоб краще пізнати внутрішній стан душі художника, варто лише поглянути на його картини. Щороку 8 грудня усі майстри пензля та ті, хто лише долучився до цього мистецького руху, відзначають Міжнародний день художника. Референт директора з матеріально-технічного та інформаційного забезпечення Сумського НВО Євгенія Рашевська теж робить успіхи у створенні барвистих полотен, хоча й вважає себе поки що художником-аматором.

 

Як відомо, будь-яке захоплення не з’являється нізвідки. У випадку Євгенії Рашевської натхненним каталізатором стали роботи відомого українського живописця Євгенії Гапчинської. Зокрема, у доробку заводської художниці-початківця почали з’являтися милі янголятка, виконані масляними фарбами. Обрала саме цю техніку, бо вважає, що з «маслом» новачку працювати легше, адже фарби довго не застигають, і навіть через декілька днів можна виправити якусь неточність. Згодом до цих милих створінь додалися ще й пейзажі, портрети та зображення звірів, виконані як за допомогою пензля, так і мастихіном або пастеллю.
Звісно ж, для того щоб намалювати картину, потрібні фарби, полотно, ідея, та найголовніший інгредієнт – відповідний настрій. Євгенія Рашевська помітила: якщо ти засмучений чи роздратований – сідати за малювання немає сенсу. «Будь-що, зроблене власноруч, несе в собі енергетику того, хто його створив, і картини – не виняток, – говорить дівчина. – Тож я намагаюсь братися за кожну нову картину в гарному настрої. І що найцікавіше – під час творчого процесу він тільки покращується».
Скільки полотен вийшло з-під пензля Євгенії, точно порахувати неможливо, оскільки більшість із них (як і робіт у техніці де-купаж, котрою вона теж захоплюється) співрозмовниця роздарувала рідним та друзям. Вона зізнається: презентувати свої творіння завжди приємно, адже ти ділишся частинкою себе, і коли, завітавши в гості,  бачиш власну роботу на видному місці, на душі стає тепліше.
Євгенія Рашевська не вважає свої вміння ексклюзивними та планує ще багато чому навчитися. «Я не відвідувала художню школу, але мрію це виправити або хоча б взяти декілька уроків у справжніх майстрів пензля, – додає співбесідниця. – Крім того, хочеться спробувати себе і в нових техніках малювання». 

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^