Інтелектуальний батл: заводчанин взяв бронзу на чемпіонаті з шахів і шашок
Інформація до новини
5-12-2017, 08:33

Категорія: Спорт, Спорт

Інтелектуальний батл: заводчанин взяв бронзу на чемпіонаті з шахів і шашок    Федерація шахів Сумщини втретє провела регіональний чемпіонат з інтелектуальних видів спорту, запропонувавши учасникам своєрідний мікс – показати в межах одного турніру свою вправність і в шахах, і в шашках. Зголосилися на таку пропозицію близько 30 шанувальників розумових баталій із Сум, Ромнів та районів області. Серед них – наш колега, інженер-конструктор відділу турбомашин спеціального конструкторського бюро ПАТ «Сумське НВО» Антуан Шевцов.

За його словами, для того, щоб виявити кращих із-поміж себе, шахістам та шашкістам довелося здолати сім турів, кожен з яких передбачав по чотири гри: дві – у шахи і таку ж кількість – у шашки. 
«На здвоєному чемпіонаті виступав уперше. Особисто мені значно ближче шахи. У шашки ж граю вряди-годи і радше – в якості додаткового виду тренувань, ніж заради певних досягнень. Тим не менш, було вельми цікаво випробувати себе», – розповідає заводчанин. 
А ще, треба додати, доволі результативно, адже у загальній турнірній таблиці (за сумою набраних балів в обох видах спорту) Антуан посів почесне третє місце. До того ж співробітник СНВО визнаний кращим шахістом даного чемпіонату.
Між іншим, призова позиція на обласних змаганнях є перепусткою на чемпіонат України з шахів та шашок, провести який планується влітку 2018 року в нашому рідному місті.

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^