Обійми подовжують життя
Інформація до новини
4-12-2017, 08:30

Категорія: Корисно знати, Полезно знать

Обійми подовжують життя    Науковці стверджують: обійми, як і сміх, продовжують життя. Може, саме тому цей вияв доброти, приязності та відкритості позначений червоним кольором на календарі. І що цікаво – аж двічі. Міжнародний день обіймів відзначають як на початку року – 21 січня, так і наприкінці – 4 грудня. Тож, шановні колеги, обіймайтеся на здоров’я! І, до слова, можете це робити не тільки у чітко відведені дати.

Вперше День обіймів пройшов у США в 1986 році. Однак свято стало настільки популярним, що дуже швидко поширилося по всьому світу. Згідно з традицією, обіймати цього дня можна кого завгодно – навіть абсолютно незнайомих людей. Щоправда, краще спочатку попередити про свій намір, щоб не вийшло непорозуміння.
У сучасному світі обійми доволі часто стають темою світових рекордів. Наприклад, більше сотні лондонців – пасажирів громадського транспорту у Всесвітній день рекордів Гіннеса обіймалися цілу хвилину в приміщенні столичного вокзалу. Їхній результат наразі ніхто не перевершив. Чи, може, просто не спробував його перевищити? А даремно – бо користь від обіймів чимала!
Власне, доброзичливі дотики покращують імунітет, стимулюють центральну нервову систему, підвищують у крові рівень гемоглобіну, а також іншого гормону – окситоцину, що викликає прихильне ставлення до людей. Також учені зазначають, що під час обіймів організм виробляє гормон радості – ендорфін, котрий, як відомо, не тільки знижує больовий поріг, а й викликає ейфорію.
Американські лікарі навіть виступили з гіпотезою стосовно того, скільки разів на день слід обійматися, щоб добре почуватися. Отож-бо їхні рекомендації такі: два обійми – щоб забезпечувати свою життєдіяльність на мінімальному рівні, чотири – для збереження та підтримки, шість – для зростання і становлення. Деякі вчені радять піднімати планку мінімально необхідних для внутрішнього комфорту обіймів до восьми разів на день. Словом, вирішуйте, який варіант вам під силу, і при цьому пам’ятайте, що, наповнивши свій світ обіймами, ви точно будете почуватися щасливішими та здоровішими!

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^