На Суми насувається грип? Заводчанам варто зважити, що не всі ліки від сезонної застуди однаково дієві
Інформація до новини
  • Переглядів: 790
  • Автор: Дрозд О.
  • Дата: 17-11-2017, 07:02
17-11-2017, 07:02

Категорія: Корисно знати, Полезно знать

На Суми насувається грип? Заводчанам варто зважити, що не всі ліки від сезонної застуди однаково дієві     Із настанням осені ризик підхопити вірус значно підвищується. Власне, за останні тижні кількість сумчан, які хворіють на застуду, значно зросла, а тому містяни йдуть до аптек, щоб придбати ліки. Але, як виявилося, не всі вони здатні допомогти. Днями центр громадського здоров'я МОЗу склав перелік медикаментів, котрі не потрібно вживати, особливо дітям, у випадку грипу чи ГРВІ. Серед них – антибіотики, сиропи від кашлю, вітаміни тощо.

 

Як зазначила в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун, велика кількість ліків або їхня висока вартість зовсім не гарантують, що ці препарати допоможуть вам вилікуватися. Часто розрекламовані медикаменти, котрі пацієнти звикли вживати або придбали за рекомендацією друзів, не мають доведеної ефективності. Повний список ліків, до яких МОЗ просить ставитися з обачністю, представлено в інфографіці.
На Суми насувається грип? Заводчанам варто зважити, що не всі ліки від сезонної застуди однаково дієві    У Сумах також не виключають епідемії грипу та ГРВІ. За словами заступниці головного лікаря дитячої лікарні Св. Зінаїди Наталії Спічкової, якщо їхні маленькі пацієнти почнуть масово хворіти, то буде збільшено кількість годин для виїзду лікарів додому, а проведення прийомів у медзакладі зменшиться. Крім того, зведуться до мінімуму відвідування лікарні здоровою малечею.
В.о. начальника відділу охорони здоров’я міста Олена Чумаченко розповіла, що під час епідемії в усіх лікарнях введуть «масковий» режим та обмежать відвідування хворих у стаціонарах.
У цьому контексті незайвим стане нагадування, що інфекції найчастіше поширюються у міському транспорті, офісах та магазинах. Для профілактики застуди фахівці радять, передусім, уникати людних місць, натомість пропонують більше гуляти на свіжому повітрі. Якщо скупчення людей таки не вдається уникати, тоді варто запастися оксоліновою маззю. Проте найефективнішим способом профілактики є вакцинація. Оптимальний час її проведення – початок осені. Одначе щеплення можна робити і в більш пізні терміни – впродовж усього сезону грипу.

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^