Соціальний захист персоналу є пріоритетом для ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». Колективним договором підприємства передбачено безліч проектів даного напрямку, в тому числі – надання пільг, компенсацій, матеріальної допомоги співробітникам, виділення безвідсоткових позик для власних потреб і навчання та багато іншого. Турбота про людей, їхнє здоров'я і відпочинок є і завжди буде важливим напрямком соціальної політики підприємства, адже трудовий колектив – головний капітал ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». На підприємстві створені всі умови для повноцінного відпочинку працівників. У розпорядженні співробітників – база відпочинку «Сонячна галявина», дитячий оздоровчий центр «Чайка», санаторій-профілакторій.


Готуємося до поїздки у Правдинську школу-інтернат
Інформація до новини
23-11-2017, 08:24

Категорія: Соціальні проекти, Социальные проекты

Готуємося до поїздки у Правдинську школу-інтернат    Менше, ніж через місяць, День Святого Миколая – свята, коли трапляються дива і здійснюються бажання. Особливо на нього чекає малеча, а знедолені діти – й поготів. Саме на цю пору за багаторічною заводською традицією припадає поїздка сумських машинобудівників до підшефної Правдинської школи-інтернату. А відтак кожен із нас нині має нагоду виступити в ролі Миколайчика, взявши участь у доброчинній акції «Допоможи правдинцям».

Збір речей для підопічних Сумського НВО вже стартував. У нагоді стане і одяг, і взуття, й іграшки, і книжки, і шкільне приладдя. Словом, зайвим ніщо не буде, головне – щоб крам був у презентабельному вигляді.
«Дуже тішиться дітвора, коли привозимо товари для рукоділля. Це можуть бути клаптики мережива, тканини, нитки, бісер тощо. Якраз те, що треба, для їхньої творчості. Із залишкових матеріалів правдинці роблять неперевершені зразки хендмейду. Працівники підприємства у цьому вже не раз пересвідчувалися – згадати хоча б виставки-розпродажі, з якими дітлахи до наc приїжджали», – говорить координатор даного соціального проекту, голова жіночої ради об’єднання Марина Семчук.
Передати пакунки з речами можна безпосередньо Марині Василівні. Крім того, до послуг заводчан-благодійників профспілка «Машметал», де протягом робочого тижня можна залишити подарунки учням підшефної школи-інтернату.

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^