Бій ціною в чемпіонство
Інформація до новини
  • Переглядів: 819
  • Автор: Король О.
  • Дата: 14-11-2017, 09:06
14-11-2017, 09:06

Категорія: Спорт, Спорт

Бій ціною в чемпіонство   Будь-якому спортсменові доводиться долати безліч перешкод, виснажливих тренувань, болісних ударів долі і суперників, аби відчути смак перемоги. Тимофій Івженко, мама якого працює бухгалтером управління бухгалтерського обліку, звітності і контролю Сумського НВО, із тих дітей, які попри незначний вік не зупиняються на півшляху та змалечку знають, що таке боротьба і як стати кращим. Так, нещодавно хлопчик взяв участь у  чемпіонаті України з фрі-файту, де здобув абсолютну перемогу.

 

Займатися змішаним бойовим єдиноборством Тимофій Івженко розпочав, як тільки-но йому виповнилося 6. Мама хлопчика говорить: «Можливо, спортивний старт відбувся б і раніше, та за всіма правилами це мінімальний вік, коли діти допускаються до занять фрі-файтом». Проте чекати, доки син досягне 6-річчя, батьки не стали й записали його на карате, якому Тимофій присвятив три роки і має в цій царині значні досягнення – три нагороди і червоний пояс.
Тетяна Івженко пригадує, що з фрі-файтом сина познайомив тато, який відвів на перше тренування – хлопчику там дуже сподобалося. «Я не була проти того, щоб діти займалися боротьбою, хоча це й не дуже безпечний вид спорту, – говорить Тетяна Миколаївна. – Тимофій – майбутній чоловік, а, отже, повинен вміти постояти за себе та свою сім’ю. Тож зараз напередодні змагань я не надто хвилююся, бо знаю, що там він викладеться на повну і буде максимально уважним».
Зараз на рахунку юного спортсмена 7 медалей у даному виді єдиноборства – і всі золоті. Нещодавно його колекція нагород поповнилася ще й перемогою, привезеною з Кременчука (Полтавська обл.), де проходив чемпіонат України з фрі-файту в розділі LF (старші і молодші юнаки).
Попри те, що найважчим боєм для Тимофія став його спаринг на турнірі «Козацького двобою», де він дебютував у «повному контакті», до чемпіонату України хлопчик теж готувався вельми серйозно. Протягом двох місяців замість стандартних трьох тренувань на тиждень, відточував майстерність додатковими заняттями, з’являючись у залі майже щодня.
«Звісно, значна заслуга тренерів Ігоря Бондаренка й Дар’ї Чібісової в тому, що вдалося досягти такого результату. Ми ж усією родиною намагалися підтримувати нашого чемпіона морально», – говорить мама хлопчика.
Тетяна Миколаївна додає, що відпочивати після здобутого титулу її син не збирається – тренування не припиняються ні в негоду, ні на канікулах, адже будь-яке послаблення шкодить фізичній формі і тоді доведеться довго «розгойдуватися». Тим паче, зараз Тимофій готується до чергових міжобласних змагань та традиційного турніру «Різдвяні зустрічі».
Незважаючи на щільний спортивний графік, на освітній ниві Тимофій Івженко теж встигає бути одним із кращих. Так, він захоплюється математикою та англійською мовою, постійно бере участь в різноманітних учнівських олімпіадах і всеукраїнських конкурсах «Кенгуру», «Колосок», «Соняшник», «Puzzle» та «Bebras».

 

Фото з родинного архіву Івженків

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^