Вихованці заводчанина роблять упевнені кроки до чорного пояса
Інформація до новини
  • Переглядів: 703
  • Автор: Дрозд О.
  • Дата: 15-11-2017, 08:47
15-11-2017, 08:47

Категорія: Спорт, Спорт

Вихованці заводчанина роблять упевнені кроки до чорного пояса  Що може яскраво засвідчити майстерність, якщо людина займається бойовим мистецтвом? Звичайно ж, пояс, а точніше його колір. Токар-розточувальник цеху №12 ПАТ «Сумське НВО» Михайло Турута, тренування якого відвідують десятки дітей, без сумніву, знає про цей момент, тому звертає посилену увагу на кваліфікацію підопічних, які регулярно проходять атестацію.

 

«Правила участі в турнірах незалежно від їхнього рівня (чи-то чемпіонат Європи, чи-то клубний чемпіонат України) вимагають наявності не тільки вмінь у спортсменів, а й відповідних поясів. Мої вихованці складають гідну конкуренцію на змаганнях, тому, аби не збавляти темп, восени двадцятеро з них здали нормативи та отримали пояси різних кольорів», – зауважує сумський машинобудівник.
Як виявилося, на початку листопада підтвердили свій рівень і троє дітей заводчан. Донька старшого наукового співробітника відділу №384 спеціального конструкторського бюро Олександра Токарєва Єлизавета лише з вересня пізнає нюанси тхеквондо, проте це не завадило їй довести, що вона варта білого пояса. Її ровесникові, синові інженера-технолога управління головного металурга Ірини Назаренко Андрію відсутність чималого досвіду теж не стала перепоною до бажаної мети – він відстояв право пов’язувати на власний добок (костюм для занять) білосніжний пояс. На одну сходинку до спортивної мрії наблизився Артем Рогальський, син провідного інженера-конструктора відділу №375 СКБ Сергія Рогальського. Він наполегливо займається вже три роки, тому цілком і повністю заслужив носити оранжевий пояс.

 

Фото надане співрозмовником

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^