Життя за кермом
Інформація до новини
  • Переглядів: 936
  • Автор: Дрозд О.
  • Дата: 30-10-2017, 08:29
30-10-2017, 08:29

Категорія: Корпоративні свята, Корпоративные праздники

Життя за кермом      Транспорт – те, з чим стикаємося в повсякденні, що робить наше пересування більш швидким. У нас виникає чимало нарікань на стан доріг та машин, які ними їздять, але попри всі негаразди й незручності залишаються люди, котрі щиро закохані в професію водія. Розмову саме з такими заводчанами ми приурочили до Дня автомобіліста й дорожника, що відзначався вчора.

 

Водій Юрій Букреєв та начальник ремонтної дільниці автотранспортного цеху ПАТ «Сумське НВО» Ігор Старіков – за кермом не один десяток років. Ігор Петрович від 1993 року з машиною на «ти», має в активі навички автослюсаря, інженера-механіка автомобільного транспорту. А от ситуація із Юрієм Володимировичем складалася дещо іншим чином. Замолоду він вирішив, що хоче бути модельником із дерев’яних моделей, навіть здобув в училищі спеціальний фах, але після проходження у 1987-му водійських курсів зрозумів, чим по-справжньому хоче займатися. Найдовший шлях, який йому випадало долати на залізному коні, – 1060 км, однак співрозмовник згадує ту довгу дорогу не як виснажливе відрядження, а як пригоду, що траплялася з ним аж сім разів.
У зв’язку зі специфікою роботи вони знають місто, як свої п’ять пальців, та мають однакові погляди на культуру руху. «Мушу констатувати той факт, що порушують всі. Наприклад, водії, які сідають за кермо п’яними. Вдумайтеся лишень, за вісім місяців нинішнього року на таких любителів хмільних напоїв поліцейськими складено понад 80 тис. протоколів. А це лише ті, яких заскочили, так би мовити, на гарячому. Виявляється, що для них навіть драконівські штрафи – не перешкода. Так само незрозуміло, на що розраховують пішоходи, перебігаючи на інший бік вулиці де заманеться, а не там де є зебра», – ділиться власними спостереженнями Ігор Старіков. «Що показово, то в столиці в цьому плані люди більш розсудливі, ніж на периферії. До того ж погіршує безпекову ситуацію надмірна любов до навушників тих, хто пересувається на своїх двох. Коли в голові гримить музика, то шанс почути клаксон значно зменшується, а ризик постраждати збільшується», – продовжує Юрій Букреєв.
Заводські кермувальники зізнаються, щоб знайти спільну мову з машиною, необхідно з нею стати одним цілим. Замало просто вивчити правила, важливо ще й розумітися на конструкції засобу, на якому їздиш. Ми не втрималися від спокуси під час розмови поставити їм дещо провокаційне запитання: хто ж є кращими водіями – чоловіки чи жінки? І ось що почули у відповідь: «Статева ознака тут не вирішальна. Для професії головне уважність, що допомагає уникати помилок, які можуть обійтися досить дорого».

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^