Пішохід на дорозі: в осінню пору небезпека травмування сильно зростає
Інформація до новини
10-10-2017, 06:04

Категорія: Корисно знати, Полезно знать

Пішохід на дорозі: в осінню пору небезпека травмування сильно зростає  З кожним днем сутеніє все раніше, а відтак вже найближчим часом із роботи всі ми повертатимемося практично у темряві. Цей час вважається одним із найбільш травмонебезпечним для всіх учасників дорожнього руху, і, в першу чергу, пішоходів. До того ж йдеться про час пік, а, отже, необхідно бути максимально пильними.

Безперечно, далеко не всі водії можуть похвалитися культурою на дорозі, однак і пішоходи не завжди розважливо ставляться до своєї безпеки. Як свідчить статистика, основна причина важких аварій з пішоходами – це їхня нерозсудливість. Слухання музики, розмова по телефону, вживання алкоголю нині вважаються головними «винуватцями» у травмувальних зведеннях. 
Ще один дуже поширений чинник – кермувальники не готові до появи пішоходів на автошляху. Теперішня пора зазвичай характеризується похмурою погодою, дощами, туманами, які не тільки ускладнюють керування автівками, а й заважають розгледіти людину на дорозі. Тому саме восени та взимку нещасні випадки за участю пішоходів частішають.
Тож можна, звичайно, сподіватися на те, що водії мають дуже гострий зір, а можна і самим бути більш обачливими. Власне, поради в даному випадку добре нам всім знайомі (головне – на них зважати). Зокрема, дорогу треба переходити по зебрі; якщо ж є знак пішохідного переходу, спочатку треба подивитися наліво, а потім направо, і починати рухатися, повністю впевнившись у тому, що це буде безпечно. У жодному разі не слід перебігати дорогу у невідведених місцях (а цим, до речі, дуже страждають ті, хто переходить з одного боку вулиці Горького на інший). Не можна також йти назустріч руху, якщо немає тротуару. І ще одне – навіть коли переходите по зебрі, переконайтеся, що водій вас бачить і пропускає.
Стати більш видимим для кермувальників можна за допомогою недорогих аксесуарів, які відображають світло і кріпляться на одяг чи сумку. Ваше перебування на дорозі водії помітять на 100-150 метрів раніше, і вони можуть стати рятівними…

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^