Ремонт мосту на Горького може спровокувати транспортний колапс
Інформація до новини
2-10-2017, 12:12

Категорія: Міські заходи, Городские мероприятия

Ремонт мосту на Горького може спровокувати транспортний колапс  У жовтні планується розпочати ремонт мосту через Сумку на вулиці Горького. Про це стало відомо сьогодні, 2 жовтня.


Як повідомив директор департаменту інфраструктури Григорій Яременко, початок робіт на даному об'єкті заплановано вже у жовтні. Однак, як з'ясувалося, питання транспортної розв'язки на час проведення ремонтних робіт поки не вирішене. І якщо маршрутки можуть поїхати по проспекту Шевченка, то тролейбуси ні. Мер Сум Олександр Лисенко переконаний, що несвоєчасне реагування може викликати транспортний колапс у Сумах.
«Як Курський мікрорайон буде їхати в центр? Ви подумали? – запитав міський очільник у підлеглих. – І не треба ставити мені тут завдань. Ви повинні приходити сюди вже з рішеннями».
У найближчі дні транспортники і комунальники зберуться, щоб вирішити, яким шляхом і на яких маршрутах сумчани, які проживають у Курському мікрорайоні і жителі будинків по вул. Металургів і Горького будуть добиратися до центру міста. Про свої напрацювання профільні керівники повинні будуть відзвітувати вже в наступний понеділок.


За даними «Данкор-онлайн»

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^