У неділю – до тещі на млинці
Інформація до новини
20-10-2017, 05:20

Категорія: Корисно знати, Полезно знать

  У неділю – до тещі на млинці  Кожну четверту неділю жовтня (в цьому році – 22 число) відзначається незвичайне, але при цьому вельми важливе для будь-якого зятя свято – Міжнародний день тещі. Хоча наразі він не має статусу офіційного, але вже набув цілу армію прихильників по всьому світу.

Як свідчить ряд джерел, дана неформальна подія стала відзначатися з 1934 року з «легкої руки» редактора однієї з американських газет штату Техас, який заявив, що теща – це друга мама, і було б справедливо, якби все тещі мали своє «професійне» свято за аналогією з Днем матері та Днем батька.
Ця ідея прижилася, і незабаром свято із задоволенням відзначали вже не тільки жителі Сполучених Штатів, а й деяких країн Латинської Америки, а потім і Європи. Спочатку День тещі святкували навесні, але згодом його дата перемістилася на четверту неділю жовтня. Відзначається, це свято, звичайно ж, у сімейному колі.
Не проти відмічати його й українці, адже не секрет, що, не налагодивши з самого початку відносин із тещею, не буде спокою в сім'ї. Чоловіки знають, що в її особі можна на довгі роки нажити собі ворога. Тому, якщо ви (представники сильної статі) хочете отримати друга та помічника, в тому числі й у вихованні ваших дітей (її онуків), то поставтеся до цієї жінки з належною повагою.
До слова, шанування тещі в багатьох країнах світу має давню традицію. Наприклад, у племен, що населяли територію сучасної Америки, до тещ було особливе ставлення, і зять без дозволу не мав права ні заговорювати, ні підходити до неї, ні чіпати її речі. Водночас і теща також була позбавлена можливості втручатися в справи зятя і давати йому поради.
Загалом, шановні чоловіки, не поскупіться на компліменти на адресу своєї тещі в прийдешню неділю (а краще – і не тільки в цей день), і можете сміливо напрошуватися до неї в гості – смачні млинці вам будуть точно забезпечені. А якщо серйозно – то ніколи не забувайте, що теща – це передусім жінка і мати, яка виховала для вас дорогоцінний скарб – вашу дружину.

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^