Як вберегти свої суглоби?
Інформація до новини
  • Переглядів: 1132
  • Автор: Король О.
  • Дата: 12-10-2017, 06:07
12-10-2017, 06:07

Категорія: Наше здоров'я, Наше здоровье

Як вберегти свої суглоби?     У наш час ревматологічні захворювання посідають ключові місця в рейтингу причин інвалідності не тільки дорослого населення планети, але й серед дітей та молоді. Біль, обмеження в русі, хронічна ниркова недостатність та ще ціла низка складновиліковних хвороб – все це несе з собою артрит. Тож із 1996 року за ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я 12 жовтня встановлене як день боротьби з цією недугою. Його основна мета – навчити людей трішечки піклуватися про себе. А це, за словами фахівців, робити не так і складно.

 

Прийнято вважати, що проблеми із суглобами виникають у людей пенсійного віку. Проте артрити дошкуляють практично всім. За спостереженнями медиків, найбільш вразливими до хвороби суглобів є люди від 30 до 50 років. Статистика змушує всерйоз замислитися: на артрит хворіє приблизно кожна сота людина, при цьому жінки страждають на це захворювання уп’ятеро частіше за чоловіків. Причини враження суглобів можуть бути різними: інфекції, перенесені травми, надмірне фізичне навантаження, порушення обміну речовин, брак вітамінів тощо.
Самостійно займатись лікуванням артриту не рекомендується. При цьому важливо враховувати, що цей процес  довготривалий і доволі непростий. Тож слід всі зусилля направити на те, щоб вберегти організм від цієї підступної хвороби. Насамперед потрібно вести максимально здоровий спосіб життя. Намагайтеся дотримуватися раціонального харчування. Не варто забувати і про фізичні навантаження: навіть звичайна 5-хвилинна зарядка зранку знизить ризик захворювання на декілька відсотків. Так само необхідні і прогулянки на свіжому повітрі хоча б півгодини на день.
У повсякденному житті слід вживати всі можливі заходи для того, щоб захистити суглоби від занадто сильного навантаження. Тож піднімати важкі предмети потрібно обережно, уникаючи при цьому різких рухів. Крім того, медики радять тепло одягатися в прохолодну погоду, аби уникнути переохолодження.

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^