До лікаря без черги? Поступово дане бажання стає реальністю для сумчан
Інформація до новини
6-10-2017, 06:47

Категорія: Наша гаряча лінія, Наша горячая линия

До лікаря без черги? Поступово дане бажання стає реальністю для сумчан   На гарячу лінію прес-центру СНВО надійшло прохання з’ясувати, в яких медичних закладах обласного центру вже діє розрекламована online-платформа «Поліклініка без черг», якими способами тепер можна записати свою дитину на прийом до лікаря та й загалом – наскільки ефективно працює новомодний електронний сервіс.

Станом на цей час дві сумські лікарські установи можуть похизуватися тим, що працюють по-новому. Це дитяча поліклініка №1 по вул. Труда та поліклініка №2 на вул. Івана Сірка (колишня – Д. Коротченка). І коли в першій із них пілотний онлайн-проект проходить більш-менш гладенько, то у другому медзакладі ще є окремі проблеми, що й не дивно, адже «Поліклініка без черг» з’явилася там менше місяця тому.
Разом із тим завдяки модерному сервісу виникло аж п’ять альтернативних варіантів, щоб не стояти у довжелезній черзі під кабінетом потрібного вам ескулапа. Перший – стандартний, коли слід відвідати реєстратуру медустанови, де фахівці внесуть дані про хворого в єдину базу, запишуть його до лікаря і видадуть талон на чітко визначений дату та час. Другий спосіб – з допомогою інтернету. Для цього слід самостійно зареєструватися за посиланням http://med.smr.gov.ua/, після чого отримати доступ до розкладу роботи медиків. Згодом на мобільний телефон має надійти повідомлення, де буде вказано день, час, номер кабінету лікаря й електронного талону. Третя метода реєстрації – подібна, тільки стосується вона смартфонів, під’єднаних до інтернету. Найбільш популярний серед сумчан наразі четвертий варіант запису – телефонний, коли потрібно попередньо додзвонитися до реєстратури, а згодом прийти за талоном. І, нарешті, заключна пропозиція – отримати талон до лікаря можна в інформаційному кіоску (пристрій на кшталт терміналу), що розміщений безпосередньо в поліклініці. Єдине, на що треба зважити, вдаючись до цього способу, – інформація про пацієнта вже повинна бути внесена до єдиної бази даних. Тобто перед тим, як іти до кіоску, спочатку відвідайте реєстратуру. Далі ж медичний термінал завжди до ваших послуг. 
Ті городяни, які встигли скористатися перевагами «Поліклініки без черг», здебільшого даний сервіс хвалять. Проте є й випадки, коли певні недоопрацювання даються взнаки. Власне, поки що не радимо дзвонити реєстратору з мобільного на стаціонарний телефон. Бо якщо ви не один охочий, доведеться чекати своєї черги, а весь цей час, як виявилося, оператор знімає плату, причому непогану. Дану проблему обіцяють вирішити і рекомендують активніше використовувати інтернет-можливості. До слова, ця послуга вже запущена і в поліклініці №1, і в №2. 
Нагадаємо, що online-платформа «Поліклініка без черг» прийшла в Суми зовсім недавно – на початку серпня. Запроваджується вона в місцевих медзакладах поетапно і має на меті викоренити таке виснажливе явище, як черги в лікарнях.

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^