«Світ очима заводчан» – розділ, в якому співробітники ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» можуть презентувати свої таланти. Адже у кожного з нас є хобі, і кожному з нас є чим здивувати оточуючих. Хтось захоплюється фотозйомкою, хтось чудово малює, хтось пише вірші чи прозу, хтось майструє небаченої краси вироби, а хтось – затятий рибалка і встиг сфотографувати свій найбільший трофей. Варіантів багато. Тож не соромтеся, дорогі заводчани, покажіть нам ваш світ! Детальніше – за тел. 77-78-08.


Краса врятує світ
Інформація до новини
  • Переглядів: 795
  • Автор: Король О.
  • Дата: 8-09-2017, 06:51
8-09-2017, 06:51

Категорія: Світ очима заводчан, Мир глазами заводчан

Краса врятує світ    9 вересня у календарі відмічене як Міжнародний день краси, коли прославляється все те, що робить наше життя гарнішим. «Красиве» свято було засноване у 1995 році рішенням Міжнародного комітету, що займається проблемами естетики і косметології.


ХХ століття стало революційним у сфері розвитку косметичної галузі. Через це у 1946 році в Брюсселі було засновано Міжнародний комітет естетики та косметології СІДЕСКО, який і досі вважається головною міжнародною Асоціацією терапії краси у світі. І саме ця організація  22 роки тому запропонувала вважати 9 вересня найкрасивішим днем і вшановувати все гарне – те, що приносить естетичне і моральне задоволення.
Звісно ж, поняття краси змінюється ледь не щодня, і те, що вважалося надзвичайним та вишуканим 20 років тому, зараз викликає лише посмішку або взагалі вважається виявом несмаку. У сучасному світі безліч критеріїв диктуються модними дизайнерами та стилістами, косметологами і майстрами зачісок.
Незважаючи на прагнення до єдиних стандартів і образів, краса все ж має свою індивідуальність й унікальність, адже на смак і на колір, як відомо, друзів нема. Однак існують чарівні речі, які ніколи не втратять своєї надзвичайності. Наприклад, краса любові, вишуканість мистецтва, неповторність природи та благородність людей.

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^