Сумчани можуть поскаржитися на стихійні звалища
Інформація до новини
24-05-2017, 04:17

Категорія: Міські заходи, Городские мероприятия

 Сумчани можуть поскаржитися на стихійні звалища   На Сумщині все більшу популярність почав завойовувати електронний сервіс Ecomapa.gov.ua. Він представляє собою інтерактивну карту смітників України і мобільний додаток «Екомапа» з функцією онлайн-оповіщення про виявлення куп мотлоху.

Карта була створена на основі даних, отриманих в процесі інвентаризації звалищ в Україні. Міністерство екології та природних ресурсів також розробило додаток «Екомапа» з функцією онлайн-оповіщення про виявлення звалищ. Завантажити його вже можна в Google Play.
Нині в нашій державі існує приблизно 30 тис. звалищ, хоча в відомстві зізнаються, що наразі володіють інформацією лише про 2,6 тис. таких об'єктів. Сумська область не є винятком. Тут, крім централізованих звалищ, мають місце безліч стихійних смітників.
Зараз на мапі в межах Сумської області зареєстровано близько 100 звалищ. Жовтим кольором на інтерактивній карті позначені місця, де проводиться прибирання, зеленим – виконані звернення, синім – місце видалення відходів, а червоним – невиконані звернення.
Повідомити про звалище в Сумах або області може кожен охочий. Для цього насамперед потрібно пройти невелику реєстраційну процедуру на сайті https://ecomapa.gov.ua. У відповідних полях потрібно ввести ПІБ, е-mail та найголовніше – номер телефону, місто, область, адресу та індекс (без чого не буде продовжена робота). Далі потрібно придумати пароль і підтвердити реєстрацію.
Після реєстрації, яка займає всього кілька хвилин, вже можна переходити безпосередньо до розміщення звернення. Для цього слід вказати координати звалища, вибравши точку на карті, а також написати адресу, де знаходиться сміття. Крім того, необхідно буде описати суть звернення і прикріпити фото або відео. Відстежувати хід виконання вашого звернення можна в особистому кабінеті.


За даними http://www.0542.ua/

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^