Коли у професійне свято завжди на робочому місці
Інформація до новини
  • Переглядів: 1295
  • Автор: Король О.
  • Дата: 25-04-2017, 07:04
25-04-2017, 07:04

Категорія: Корпоративні свята, Корпоративные праздники

Коли у професійне свято завжди на робочому місці   На перший погляд може здатися, що секретарем бути не так і складно, проте якщо придивитися пильніше, будь-які сумніви у важливості цього фаху розвіюються, адже багатофункціональності й оперативності помічників керівників можна позаздрити. А поздоровити їх із професійним святом можна в останню середу повного тижня квітня. Цього року усім секретарям, які працюють в ПАТ «Сумське НВО» і не тільки, варто  подякувати за їхню працю 26 числа.

 

Хороший секретар – запорука успіху діяльності будь-якого керівника, адже часто обов'язки офісного службовця простягаються далеко за межі набору документів у текстовому редакторі комп'ютера, складання графіка зустрічей і заходів для начальника та відповідей на телефонні дзвінки.
Євгенія Рашевська, як і всі її колеги, власне професійне свято буде відзначати на робочому місці. На підприємство вона прийшла 8 років тому – спочатку працювала секретарем в адміністративному відділі, потім почала виконувати обов’язки референта заступника генерального директора, директора з виробництва, а згодом у її трудовій книжці з’явився запис про посаду референта директора з матеріально-технічного й інформаційного забезпечення.
«За освітою я філолог, тож все-таки на новому робочому місці довелося багато чого вивчити, – зізнається Євгенія Сергіївна. – Це лише спершу здається, що тут нічого складного: просто відповідай на дзвінки та щось друкуй на комп’ютері – насправді ж за численними стосами документів, які потрібно відсортувати, та виробничими дорученнями, що вимагають невідкладного вирішення, навіть у професійний день забуваєш, що в тебе свято». 
Дівчина додає: для того, щоб все встигати, як і в будь-якій діяльності, важливо виробити свою систему. «Щоб нічого не забути і не пропустити, зазвичай я звечора пишу список завдань, які мені потрібно виконати завтра. – говорить співрозмовниця, – Однак з настанням ранку до цього списку додається ще чималенько пунктів – і всі вони термінові й важливі».
Євгенія Рашевська відзначає, що з кожним наступним днем у її особисту скарбничку досвіду додається щось нове. Зокрема, деякі професійні звички, такі як: організованість, вміння виконувати декілька справ одночасно або швидко знаходити вихід із складної ситуації, неабияк допомагають їй і в буденному житті. А багаторічний досвід у спілкуванні з людьми виховав неабияке терпіння, вміння пояснювати та знаходити спільну мову будь з ким.
Співбесідниця зізнається, що як і кожна людина, вона часто втомлюється, а найкращими ліками від меланхолії та поганого настрою вважає творчість. Так, заводчанка декілька років тому захопилася малюванням картин масляними фарбами та технікою декупаж. А оскільки значну частину доби вона проводить саме на роботі, то деякими експонатами зі свого доробку прикрасила робоче місце, щоб дарувати святковий настрій не тільки собі, а і всім, хто заходить до приймальні у справах.


Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^