Соціальний захист персоналу є пріоритетом для ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». Колективним договором підприємства передбачено безліч проектів даного напрямку, в тому числі – надання пільг, компенсацій, матеріальної допомоги співробітникам, виділення безвідсоткових позик для власних потреб і навчання та багато іншого. Турбота про людей, їхнє здоров'я і відпочинок є і завжди буде важливим напрямком соціальної політики підприємства, адже трудовий колектив – головний капітал ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». На підприємстві створені всі умови для повноцінного відпочинку працівників. У розпорядженні співробітників – база відпочинку «Сонячна галявина», дитячий оздоровчий центр «Чайка», санаторій-профілакторій.


Сумське НВО вшосте подарує містянам незабутній літній відпочинок!
Інформація до новини
26-04-2017, 08:14

Категорія: Соціальні проекти, Социальные проекты

Сумське НВО вшосте подарує містянам незабутній літній відпочинок!   Мрієте класно відпочити всією родиною влітку або хоча б влаштувати казкові канікули для своєї дитини? Причому дуже хочеться, аби витрати не кусалися? Жодних проблем! Здійснити ваше заповітне бажання готове ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання»! Підприємство уже шостий рік поспіль проводить загальноміський конкурс дитячих творів на тему: «Моя чудова сім'я», за перемогу в якому дарує незабутній літній релакс не тільки дітлахам, а й їхнім рідним. Прийом творчих робіт юних сумчан у віці від 7 до 16 років стартує з 1 травня. Тож не втратьте нагоду. Можливо, саме вашу дитину зачекалися головні призи від СНВО! 

Власне, трійці цьогорічних тріумфаторів безкоштовно дістануться сімейні путівки на узбережжя Азовського моря. Ще троє юних авторів, чиї твори будуть удостоєні срібних нагород, разом зі своїми родинами поїдуть на базу відпочинку «Сонячна галявина», розташовану в селищі Битиця, що знаходиться за 10 км від Сум. І аж шестеро конкурсантів, які стануть бронзовими призерами та будуть визнані фаворитами Інтернет-голосування, попрямують за неперевершеними враженнями у «Чайку» – один із найкращих оздоровчих дитячих центрів нашого краю.
Здобути омріяний подарунок вельми просто. Запорукою його отримання є всього-на-всього цікава історія про власну сім’ю, сповнена щиросердості і креативу, котрі, безумовно, притаманні усім дітлахам. Твір має бути написаний від руки, обсягом не більше однієї сторінки формату А4. Розповідь необхідно доповнити родинною світлиною, а також анкетою, де вказати прізвище та ім'я учасника, дату його народження, склад сім’ї, ПІБ одного з батьків і контактний номер телефону. 
Пакунок з усім вищепереліченим потрібно доставити за адресою: м Суми, вул. Горького, 58 (центральна прохідна підприємства). Там встановлено спеціальну поштову скриньку зі слоганом «Мріям притаманно здійснюватися!» Прийом робіт триватиме протягом двох місяців: з 1 травня до 30 червня 2017 року.
Юні письменники будуть розподілені на три вікові категорії (7-9, 10-12 і 13-16 років), завдяки чому опиняться в однакових умовах на здобуття подарунків від СНВО, долю яких визначатиме заводське журі. 
Вже традиційно своє слово зможуть сказати і містяни – в їхніх руках три путівки до дитячого табору «Чайка». А одержать їх ті учасники, які зберуть найбільшу кількість симпатій у ході Інтернет-голосування, що відбуватиметься в період з 4 по 10 липня на сайті підприємства http://social.frunze.com.ua/.
Результати конкурсу «Моя чудова сім'я» за багаторічним звичаєм будуть оприлюднені у другій декаді липня. Хто з маленьких мрійників і де саме проведе частину літніх канікул, Сумське НВО повідомить в ефірі телерадіокомпанії «АТV». 
Завдяки конкурсу дитячих творів, котрий із 2012 року підприємство проводить серед юних жителів нашого рідного міста, вже більше 60 родин стовідсотково пересвідчилися, що твердження «Мріям притаманно здійснюватися!» є цілком справедливим. Тож, може, варто спробувати і вам?

Більш детально про конкурс можна дізнатися за тел.: 686-208, 050 307 14 39; 050 327 22 31.

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^