Що треба людині для щастя?
Інформація до новини
  • Переглядів: 804
  • Автор: Король О.
  • Дата: 20-03-2017, 08:38
20-03-2017, 08:38

Категорія: Культурно-масові заходи, Культурно-массовые мероприятия

Що треба людині для щастя?   Більше всього на світі людина мріє бути щасливою, і ця мета об'єднує всіх жителів Землі, незалежно від віку, статі і матеріального благополуччя. Щоб підтримати цю ідею, генеральна асамблея ООН заснувала особливе свято – Міжнародний день щастя, який із 2012 року в усьому світі прийнято відзначати 20 березня.


Дата для торжества була обрана невипадково. 20 березня настає весняне рівнодення та символізує однакове право на щастя для всіх. Так само, як день дорівнює ночі, одна людина схожа з іншою, оскільки всі люди єдині у своєму прагненні насолоджуватися життям.
Осягнення щастя – ключове питання для кожної людини. Це почуття тисячоліттями намагаються зрозуміти й описати філософи і вчені. Поети і художники присвячують йому свої безсмертні творіння, а мільйони людей просто жадають щастя.
Напевно, для кожного з нас воно буде проявлятися по-своєму. Говорячи про щастя, одні мають на увазі здоров'я, інші – міцну сім'ю з коханою людиною, треті – вірну дружбу. Проте, мабуть, спільним для всіх буде той особливий стан душі, коли емоції переповнюють серце і хочеться літати, коли весь світ сприймається добрим і світлим, а люди – ідеальними.
Часом здається, що стати щасливим доволі складно. А насправді радість і насолоду життям нам дарують зовсім нехитрі речі: посмішка дитини, задоволення від спілкування зі старими друзями і навіть простий погожий день. Людина стає щасливішою, коли починає цінувати всі приємні дрібниці, що оточують її.

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^