Соціальний захист персоналу є пріоритетом для ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». Колективним договором підприємства передбачено безліч проектів даного напрямку, в тому числі – надання пільг, компенсацій, матеріальної допомоги співробітникам, виділення безвідсоткових позик для власних потреб і навчання та багато іншого. Турбота про людей, їхнє здоров'я і відпочинок є і завжди буде важливим напрямком соціальної політики підприємства, адже трудовий колектив – головний капітал ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». На підприємстві створені всі умови для повноцінного відпочинку працівників. У розпорядженні співробітників – база відпочинку «Сонячна галявина», дитячий оздоровчий центр «Чайка», санаторій-профілакторій.


Наступного місяця на підприємстві відбудеться акція милосердя
Інформація до новини
  • Переглядів: 988
  • Автор: Дрозд О.
  • Дата: 16-03-2017, 07:47
16-03-2017, 07:47

Категорія: Соціальні проекти, Социальные проекты

Наступного місяця на підприємстві відбудеться акція милосердя  Відповідно до колективного договору, керівництвом ПАТ «Сумське НВО» та профспілкою «Машметал» розпочато підготовку до проведення акції милосердя, що триватиме протягом чотирьох днів напередодні великого християнського свята – Воскресіння Господнього.

 

«Зараз уточнюються та затверджуються списки людей – ветеранів виробництва, які на схилі років залишилися самі та до яких мають завітати заводчани з подарунками й привітаннями. За роки проведення подібних заходів ми переконалися в їхній необхідності, адже часом для одиноких пенсіонерів усвідомлення того, що про них пам’ятають на підприємстві, якому вони віддали добру половину свого життя, найважливіше за будь-що інше», – інформує заступник голови профспілкової організації Віктор Сердюк.
Сумське НВО не збирається відступати від традицій. У нинішньому році об’єднання спільно з профкомом «Машметал» сформують святкові кошики для пенсіонерів, про яких особливо нікому подбати, куди ввійдуть продукти, що доповнять їхній раціон. Не обійдуться вони і без їстівного великодньої символу – смачної паски.

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^