Головне – увага: сьогодні День спонтанного прояву доброти
Інформація до новини
17-02-2017, 08:05

Категорія: Корпоративні свята, Корпоративные праздники

Головне – увага: сьогодні День спонтанного прояву доброти    17 лютого в усьому світі відзначають День спонтанного прояву доброти. Це ще один привід сказати «люблю» своїм близьким і безкорисливо допомогти незнайомим людям. Чим саме?

А варіантів – сила-силенна. Наприклад, поступіться комусь у черзі. Це може бути домогосподарка в супермаркеті або водій, який заправляє машину на тій же заправці. А, може, вам зручніше поступитися місцем у громадському транспорті.
Надішліть своїм найріднішим людям листівку/смс-ку з теплими словами або ж зателефонуйте. Навіть якщо ви щодня спілкуєтеся, навряд чи кожного разу говорите слова вдячності їм за те, що вони є і що роблять для вас.
Скажіть незнайомцю або кільком комплімент. Повірте, ви поліпшите їм настрій не тільки на цей день, а й на весь тиждень. А вони, у свою чергу, поліпшать його комусь ще. 
Допоможіть молодій мамі винести/занести дитячу коляску. У вас це займе менше хвилини, а от радості у матусі з малюком буде чимало. 
День спонтанного прояву доброти допомагає зрозуміти, наскільки наші вчинки впливають на інших людей. Добрі справи «заразні»: коли ми допомагаємо комусь, ця людина на знак подяки допомагає комусь ще – йде ланцюгова реакція доброти. Тож, може, варто зробити спонтанні прояви доброти нашою щоденної звичкою? Може, тоді світ обов'язково стане трішки добрішим…

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^