Основним капіталом ПАТ «Сумське НВО» є його співробітники. Розвиваючи персонал, удосконалюючи його знання і навички, підприємство має можливість ставити амбітні цілі та досягати значних результатів у своїй діяльності.


Дев’ятеро сумських машинобудівників відзначено в межах конкурсу імені Сухиненка
Інформація до новини
  • Переглядів: 1485
  • Автор: Дрозд О.
  • Дата: 2-02-2017, 09:16
2-02-2017, 09:16

Категорія: Розвиток персоналу, Развитие персонала

Дев’ятеро сумських машинобудівників відзначено в межах конкурсу імені Сухиненка   Наприкінці січня в ПАТ «Сумське НВО» вшановують пам'ять легендарної для підприємства людини – лауреата Державної премії України, кандидата технічних наук Володимира Сухиненка, який багато років поспіль був генеральним конструктором турбокомпресорних машин об’єднання. Аби згадка про цього славетного фахівця не загубилася в анналах понад 120-літньої історії заводу, ось уже як вісімнадцять років проводиться молодіжний конкурс науково-технічних робіт, що носить його ім’я. Зовсім нещодавно стали відомі переможці цьогорічного турніру, які інтелектуально змагалися в галузі створення обладнання торгової марки СНВО.

 

«Конкурс імені Володимира Сухиненка – хороший приклад того, як новітня генерація машинобудівників прагне, спираючись на кращі напрацювання старших колег, додавати щось своє, коригуючи наявні знання відповідно до вимог часу. Саме завдяки їй залишається нерозривним зв'язок між минулим і теперішнім, а конструкторська думка йде вперед», – зазначив директор із персоналу Сергій Підкуйко, який головував на підсумковому засіданні комісії.
Після публічного захисту учасниками своїх робіт та обговорення членами журі всього почутого й побаченого було ухвалено рішення про розподіл призових місць. Зокрема, одразу дві роботи посіли другу сходинку. «Срібло» конкурсу здобули Андрій Бурий (конструкторський відділ поршневих машин №374 спеціального конструкторського бюро) зі своїм «Теоретичним та експериментальним дослідженням обертового моменту швидкохідної бази 6М25А» та колектив авторів, до складу якого увійшли Сергій Паненко (конструкторський відділ відцентрових машин №375 СКБ), Андрій Михалько, Данило Корженко (обоє з науково-дослідного відділу випробувань, авторського нагляду і віброакустичних досліджень №384 СКБ). Вони представляли на розгляд результати вивчення несучої здатності та режимів експлуатації упорних підшипників виробництва ПАТ «Сумське НВО» для відцентрового компресора консольного типу, затребуваного замовником із Близького Сходу, що вперше проектується та виготовляється на підприємстві.
Як відзначає новачок конкурсу Андрій Михалько, сприйняв ідею участі в науковому змаганні з певним ентузіазмом. «Спробував – сподобалося. Це щось на зразок захисту дипломного проекту, але іншого рівня. Хоча наша доповідь розкривала частину повсякденної роботи, проте сам процес підготовки виявився цікавим», – ділиться співрозмовник.
Команда із п’яти науковців, а саме: Дмитра Мірошниченка, Олександра Нефьодова, Ігоря Зінченка, Катерини Мірошниченко (усі вони з науково-дослідного відділу газодинаміки, динаміки та міцності машин №385 СКБ) та Володимира Мірошниченка (відділ №374 СКБ), доводила важливість розробки математичної моделі багатоступеневого відцентрового компресора для дослідження залишкового осьового зусилля, що діє на його ротор. Дані фахові пошуки принесли авторам почесне третє місце у конкурсі.
Загалом, завдання, що вирішуються заводськими фахівцями вже більше 20 років, є основоположними для всіх розробників турбомашин, а отримані результати є ноу-хау підприємства.
Привітав призерів та вручив кожному з них дипломи, що стануть приємною згадкою про їхні здобутки, в.о. заступника генерального директора зі стратегічного розвитку – технічний директор, к.т.н. Андрій Смірнов.


Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^