Обійми…
Інформація до новини
20-01-2017, 10:37

Категорія: Корпоративні свята, Корпоративные праздники

Обійми…   Висловити свої добрі почуття можна по-різному. Наприклад, сказати, як багато людина для вас означає, зігріти її руку у своїх долонях. Якщо мова йде про коханого або кохану, звичайно, краще за все поцілувати. Є й універсальний спосіб, як-то кажуть, на всі випадки життя. На його честь навіть свято заснували – 21 січня весь світ відзначає Міжнародний день обіймів.


Батьківщиною одного з найромантичніших свят планети є США. У 70-ті роки минулого століття на території проживання безстрашних ковбоїв і мудрих індіанців хтось вигадав брати в обійми всіх підряд, навіть незнайомців. Мабуть, творець свята хотів таким чином нагадати людству про важливість стародавнього твердження «всі люди – брати» і мав на меті закликати народи Землі до миру і злагоди. Є відомості те, що родоначальник настільки незвичайної дати належав до середовища студентів. 
Взагалі, спочатку це був зовсім не всесвітній, а національний день обіймів і відзначався лише в межах Штатів. Але незабаром він отримав таку популярність, що поступово поширився і в інших державах, а після став святкуватися в усіх куточках земної кулі. Ніяких особливих традицій ця тепла дружня дата не набула. Щоб віддати данину цьому чудовому святу, просто потрібно обійняти 21 січня якомога більшу кількість людей.

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^