Соціальний захист персоналу є пріоритетом для ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». Колективним договором підприємства передбачено безліч проектів даного напрямку, в тому числі – надання пільг, компенсацій, матеріальної допомоги співробітникам, виділення безвідсоткових позик для власних потреб і навчання та багато іншого. Турбота про людей, їхнє здоров'я і відпочинок є і завжди буде важливим напрямком соціальної політики підприємства, адже трудовий колектив – головний капітал ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». На підприємстві створені всі умови для повноцінного відпочинку працівників. У розпорядженні співробітників – база відпочинку «Сонячна галявина», дитячий оздоровчий центр «Чайка», санаторій-профілакторій.


«Допоможи правдинцям»: робити добро просто
Інформація до новини
  • Переглядів: 1112
  • Автор: Дрозд О.
  • Дата: 18-11-2016, 06:18
18-11-2016, 06:18

Категорія: Соціальні проекти, Социальные проекты

«Допоможи правдинцям»: робити добро просто   Зробити світ добрішим, а від того трішечки кращим – просто для кожного з нас. Не варто відразу заперечувати, мовляв, це нереально. Цілком можливо. За пошуком найкращого способу реалізації даного задуму непотрібно далеко вирушати.


Приміром, варто лише долучитися до акції «Допоможи правдинцям», що стартувала в ПАТ «Сумське НВО». Вона покликана згуртувати заводчан навколо проблем і потреб вихованців підшефної Правдинської школи-інтернату. До того ж незабаром новорічно-різдвяні свята – час див та здійснення бажань. А в таку пору дорослі просто не можуть пройти повз потреби знедолених дітей.
Координатор даного соціального проекту – голова жіночої ради об’єднання Марина Семчук просить сумських машинобудівників по можливості взяти участь в акції. «Тамтешнім малюкам багато не потрібно. Для них найважливіше –  усвідомлювати, що вони комусь потрібні, що їх люблять і про них дбають. Як цього домогтися? Не пошкодувати для них одягу, що не носить ваша малеча, але який вдалося зберегти в презентабельному вигляді, захоплюючих книжок, шкільного приладдя… Перелік можна продовжувати і продовжувати. Головне, щоб подарунок був від душі, а решта має другорядне значення», – говорить Марина Василівна.
Для тих, хто прагне зробити свій внесок у добру справу, завжди відкриті двері пунктів збору речей. Вони розташовані в приміщеннях жіночої ради Сумського НВО та профспілці «Машметал».

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^