Депутати міської ради одностайно підтримали заводчан
Інформація до новини
11-11-2016, 13:51

Категорія: Депутати Сумської міської ради, Депутаты Сумского горсовета

Депутати міської ради одностайно підтримали заводчан   11 листопада 2016 року відбулася позачергова сесія Сумської міської ради, на яку було винесено одне питання –звернення на ім’я Президента України Петра Порошенка, прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та голови Верховної ради Андрія Парубія з приводу необхідності забезпечити прозорість процесу прийняття рішень щодо тендерів ПАТ «Укртрансгаз», за які бореться ПАТ «Сумське НВО».

Перед депутатським корпусом виступив керівник СНВО Олексій Цимбал, який коротко охарактеризував поточну ситуацію на підприємстві і ризики, котрі викликають занепокоєння у трудового колективу відносно долі конкурсів, де пропозиції сумських машинобудівників визнані кращими. 
Олексій Юрійович акцентував увагу, що у разі підписання контрактів позитивні зрушення чекають не лише завод, який отримає можливість не просто стабілізуватися, а й зайнятися своїм розвитком. Плюси у вигляді податків та зняття соціальної напруги отримають також місто й область. А Україна зробить серйозний крок до підвищення своєї економічної та енергетичної безпеки.
Депутати одностайно підтримали звернення, вказавши, що економічний стан Сумського НВО прямо позначається на життєдіяльності обласного центру, відтак вони не можуть лишатися осторонь, коли, по суті, вирішується доля найбільшого підприємства Сумщини. 
З огляду на це та висловлюючи точку зору сумської громади, депутатський корпус звернувся до перших осіб держави, аби ті взяли під особистий контроль процес прийняття рішень щодо запланованих закупівель ПАТ «Укртрансгаз», забезпечили їхню максимальну прозорість, не допустили, щоб тимчасові непорозуміння між керівництвом НАК «Нафтогаз України» та «Укртрансгазу» стали на заваді посиленню енергетичної безпеки держави, розвитку економіки країни та промислового потенціалу національних товаровиробників.


Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^