Мати змогу вирішувати системні проблеми городян
Інформація до новини
7-11-2016, 08:27

Категорія: Депутати Сумської міської ради, Депутаты Сумского горсовета

Мати змогу вирішувати системні проблеми городян   Депутати кількох фракцій у Сумській міській раді підтримали пропозицію про виділення на кожен округ по 1 млн грн для вирішення проблем, які турбують їхніх виборців. 

Щодо даної пропозиції, котру планується винести на розгляд на листопадовій сесії міськради, депутат від «Солідарності», директор із матеріально-технічного та інформаційного забезпечення СНВО Олексій Рябенков зауважив: «Не є самоціллю отримати управління над певною сумою. Важливо – максимально скоротити шлях для вирішення системних проблем городян, а їх значно більше, ніж на 200 тис. грн так званих депутатських коштів, які передбачені цьогоріч».
Міська скарбниця істотно зросла у зв’язку з децентралізацією – у доларовому еквіваленті приблизно у 2,5 рази. Відтак і ресурсів на подолання проблем на округах треба виділяти більше. 
За словами депутатів, ресурсів, що їм виділяються, ледь-ледь вистачає, аби надати невідкладну допомогу на лікування, періодичну підтримку медичних і освітніх установ та часткове вирішення локальних комунальних проблем на округах.
У проекті рішення група народних обранців вказує й на те, що гроші на округи слід розподіляти більш рівномірно. Вони впевнені, що треба припинити практику розмежування депутатів на «своїх/чужих», а ще чітко відслідковувати виконання запланованих проектів, бо, як виявилося, більшість програм «діяла» тільки на папері. При цьому прогнозований вільний залишок міського бюджету в 2016 році складе близько 150 млн грн.

 

Фото з сайту http://rama.com.ua/

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^