Соціальний захист персоналу є пріоритетом для ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». Колективним договором підприємства передбачено безліч проектів даного напрямку, в тому числі – надання пільг, компенсацій, матеріальної допомоги співробітникам, виділення безвідсоткових позик для власних потреб і навчання та багато іншого. Турбота про людей, їхнє здоров'я і відпочинок є і завжди буде важливим напрямком соціальної політики підприємства, адже трудовий колектив – головний капітал ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». На підприємстві створені всі умови для повноцінного відпочинку працівників. У розпорядженні співробітників – база відпочинку «Сонячна галявина», дитячий оздоровчий центр «Чайка», санаторій-профілакторій.


З оберемком подарунків: заводський актив вчергове відвідав вихованців Правдинської школи-інтернату
Інформація до новини
  • Переглядів: 1122
  • Автор: Король О.
  • Дата: 3-10-2016, 07:41
3-10-2016, 07:41

Категорія: Соціальні проекти, Социальные проекты

З оберемком подарунків: заводський актив вчергове відвідав вихованців Правдинської школи-інтернату   Дарувати радість дітям – велика справа, а допомагати знедоленій малечі – не тільки необхідна, а й відповідальна місія, з якою працівники ПАТ «Сумське НВО» успішно справляються ось уже понад 30 років. Чергова поїздка шефів напередодні Дня учителя до Правдинської школи-інтернату для дітлахів ознаменувалася солодощами й презентами, а для їхніх педагогів – квітами та щирими словами привітань.


«Кожні відвідини Правдинки для сумських машинобудівників – свято, яке щоразу надихає на нові звершення, – відзначає координатор поїздки, голова жіночої ради Марина Семчук. – Коли спостерігаєш, як діти радіють подарункам, розумієш, що наші спроби наповнити їхнє життя якомога більшою кількістю позитиву – немарні».
Не першою, але важливою складовою цього є презенти, без яких не обходяться жодні гостини. До нинішньої поїздки підприємство закупило для всієї малечі теплі светри, взуття, нижню білизну, а також виконало замовлення підшефних, передавши на додачу 100 новісіньких рушників. У свою чергу, профспілка «Машметал» підготувала для маленьких ласунів солодощі та фрукти.
Чимало співробітників також не змогли залишитися осторонь. Під час проведення акції «Допоможи правдинцям» найчастіше приносили до пунктів прийому речей іграшки та книжки. До збору краму активно долучилися не лише окремі представники трудового колективу, а й цілі структурні підрозділи. Наприклад, працівники цеху № 3 понад 10 років відвідують цю школу-інтернат та намагаються виконувати усі побажання своїх підшефних. Шестикласники, якими опікується даний цех, нині попросив приладдя для рукоділля: кольоровий папір, ножиці та набори для квілінгу. «Ми робимо все від нас залежне, аби дітлахи почували себе потрібними. Окрім смаколиків, відвезли теплі зимові речі в гарному стані, що принесли з дому наші працівники», – говорить розподілювач робіт, а за сумісництвом голова профспілкового осередку цеху №3 Людмила Лугуєва.
Утім, гості не забули про свято педагогічного колективу, з нагоди якого, власне, й приїхали. На знак вдячності вчителям за їхню самовіддану, жертовну працю об’єднання презентувало їм кошик квітів.
Директор закладу Ніна Авраменко запевняє, що до появи шефів усі вихованці готувалися ретельно й заздалегідь, адже дуже хотіли привітати їх із минулим професійним святом. «За декілька днів до приїзду тільки й розмов було: чи раптом не передумали?» – ділиться співбесідниця.
Окрім учнів, які добре знайомі із заводчанами та з нетерпінням чекають їхнього візиту, цього року до зустрічі готувалися й найменші вихованці – п’ятирічні дошкільнята, котрим зовсім недавно Правдинська школа-інтернат стала другим домом. Для них цей день був особливим, адже, нарешті, вони особисто познайомилися зі своїми шефами.
Підопічні не залишилися в боргу перед заводчанами. За доброту й ласку учні підготували насичену програму з емоційними виступами та спільним чаюванням.
Та все хороше, на жаль, має властивість швидко завершуватися – так і приємна зустріч давніх друзів непомітно добігла кінця. Прощаючись, сумські машинобудівники пообіцяли обов’язково відвідати своїх улюбленців напередодні новорічних свят.

 

Фото надане Правдинською школою-інтернатом

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^