Соціальний захист персоналу є пріоритетом для ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». Колективним договором підприємства передбачено безліч проектів даного напрямку, в тому числі – надання пільг, компенсацій, матеріальної допомоги співробітникам, виділення безвідсоткових позик для власних потреб і навчання та багато іншого. Турбота про людей, їхнє здоров'я і відпочинок є і завжди буде важливим напрямком соціальної політики підприємства, адже трудовий колектив – головний капітал ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». На підприємстві створені всі умови для повноцінного відпочинку працівників. У розпорядженні співробітників – база відпочинку «Сонячна галявина», дитячий оздоровчий центр «Чайка», санаторій-профілакторій.


Допомогти може кожен!
Інформація до новини
  • Переглядів: 1138
  • Автор: Дрозд О.
  • Дата: 6-09-2016, 07:18
6-09-2016, 07:18

Категорія: Соціальні проекти, Социальные проекты

Допомогти може кожен!     Менше місяця залишилося до Дня вчителя, а значить – настав час для сумських машинобудівників розпочинати підготовку, аби наприкінці вересня у всеозброєнні вирушити до Правдинської школи-інтернату. Голова жіночої ради підприємства, а за сумісництвом координатор акції «Допоможи правдинцям» Марина Семчук запрошує заводчан посильно долучатися до цього соціального проекту.


«Провівши ревізію у своїх шафах, комодах, на книжкових полицях, можна відразу зробити дві корисні речі. Перше – віднайти речі, що давно вийшли з вашого вжитку, зберігши презентабельний вигляд. Друге – потішити підшефних поповненням їхнього гардеробу та бібліотеки», – наголошує Марина Василівна.
Для всіх охочих допомогти дітлахам працюють пункти збору краму. Вони розташовані в приміщеннях жінради та профспілки «Машметал».

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^