Соціальний захист персоналу є пріоритетом для ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». Колективним договором підприємства передбачено безліч проектів даного напрямку, в тому числі – надання пільг, компенсацій, матеріальної допомоги співробітникам, виділення безвідсоткових позик для власних потреб і навчання та багато іншого. Турбота про людей, їхнє здоров'я і відпочинок є і завжди буде важливим напрямком соціальної політики підприємства, адже трудовий колектив – головний капітал ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». На підприємстві створені всі умови для повноцінного відпочинку працівників. У розпорядженні співробітників – база відпочинку «Сонячна галявина», дитячий оздоровчий центр «Чайка», санаторій-профілакторій.


Срібні призери конкурсу «Моя чудова сім’я» повернулися з «Сонячної галявини»
Інформація до новини
  • Переглядів: 1844
  • Автор: Король О.
  • Дата: 31-08-2016, 07:25
31-08-2016, 07:25

Категорія: Соціальні проекти, Социальные проекты

Срібні призери конкурсу «Моя чудова сім’я» повернулися з «Сонячної галявини»   Доки переможці загальноміського проекту «Мріям притаманно здійснюватися-2016», яке щорічно проводить ПАТ «Сумське НВО», ніжилися на березі Азовського моря, володарі других місць, яким дісталися родинні путівки на «Сонячну галявину», від них не відставали. Якими ж видалися десять днів «діалогу з природою» та що сподобалося найбільше, нам розповіли сім’ї маленьких мрійників.


Срібні призери конкурсу «Моя чудова сім’я» повернулися з «Сонячної галявини» Родина Сергійка Ротта вже не вперше насолоджується відпочинком на теренах «Сонячної галявини» і переконує, що її назва абсолютно відповідає дійсності, адже щоразу, перебуваючи тут, вони поринають у справжню лісову казку.

«У нас тато працює на заводі, тому ми намагаємося по можливості приїжджати в цю дивовижної краси оазу, – говорить Олена Ігорівна. – Тут надзвичайно сприятливі умови не тільки для активних розваг малечі, а й спокійного релаксу від побутових проблем для дорослих».
За дні відпочинку сім’я Ротт встигла відвідати кінну та гусячу ферми. Найбільше до душі їм припало катання на конях, від якого малеча просто в захваті. «Звісно, купатися в річці було вже прохолодно, але ми знайшли ще кращу альтернативу – кожного дня після сніданку проводити з тваринами», – говорить мама маленького срібного призера. Вона зізнається, що Сергійко вперше сів у сідло, коли йому не виповнилося ще й трьох років, а тепер у такому ж віці вчиться спілкуватися з кіньми і молодша донечка Аня.
Окрім цього, родина насолоджувалася спокійною атмосферою соснового лісу. І, звісно, куди ж без вечірніх кіносеансів?!!
Срібні призери конкурсу «Моя чудова сім’я» повернулися з «Сонячної галявини»  Завдяки репортажу молодшого сина Марка відновити традицію відпочинку на «Сонячній галявині» змогла родина Ніколенків. Мама хлопчика Світлана Іванівна розповідає, що раніше вони полюбляли приїжджати сюди на гостини щороку, а останнім часом, зважаючи на різні обставини, можливості відпочити тут від гамірного міста не було.
«Ми усі неймовірно вдячні за такий подарунок, – говорить співрозмовниця. – На базі кожен займався тим, чим хочеться. Дітей у номері не «намалюєш»: у них то мультики, то конкурси. Найбільше вражень у малечі було від квесту». Мама трьох шибайголів із гумором говорить: мрія про відпочинок здійснилася не скільки у дітей, стільки у батьків. «Для мене на «Сонячній галявині» просто казка: я, нарешті, змогла спокійно посидіти на березі річки та насолодитися спокійною прогулянкою лісом», – говорить мама Світлана. Вона зізнається, що у них дуже рідко випадає нагода провести вільний час у родинному колі за межами міста, тож вони, дійсно, радіють кожній хвилині разом.
Срібні призери конкурсу «Моя чудова сім’я» повернулися з «Сонячної галявини» А от сім’ю Кузнєцових «Сонячна галявина» зустріла вперше. Власне, головна «винуватиця» відпочинку Ліза запевняє, що вони з молодшою сестрою Софією жодної секунди не сиділи без діла. «Ми кожного дня ходили на прогулянки, – говорить юна мрійниця. – Дуже сподобалося кататися на катамаранах. До того ж недалеко від бази живе бабуся, і ми змогли бачитися з нею частіше». А ще дівчатка знайшли багато друзів, тож відпочинок видався яскравим та насиченим.
Мама цьогорічної володарки срібла проекту «Мріям притаманно здійснюватися» Світлана Вікторівна зізнається, що 10 днів на природі пролетіли непомітно, і вся родина із запалом в очах згадує неповторні літні «канікули». Вона запевняє, що для них абсолютно неважливо, як проводити час, головне – щоб усією родиною. До слова, саме на базі відпочинку Ліза відсвяткувала своє 15-річчя, що додало ще яскравіших барв у палітру сімейного дозвілля Кузнєцових.
Кожна родина «срібних» призерів конкурсу «Моя чудова сім’я», котрий ПАТ «Сумське НВО» провело вже вп’яте, збереже в пам’яті різні моменти із гостин на «Сонячній галявині», однак є й те, що їх усіх об’єднує: любов до найрідніших людей та впевненість у тому, що мріям, справді, властиво збуватися.

 

Фото надані співрозмовниками

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^