Працівники ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання» активно проявляють себе в різних сферах життєдіяльності: беруть участь у змаганнях, шоу-програмах, не залишаються байдужими до всіляких конкурсів, які проходять на підприємстві, в місті і за його межами, де з гордістю говорять : «Ми – сумські машинобудівники!» Це «звання» не має ні вікових, ні часових, ні будь-яких інших обмежень. Даний розділ про них – про сумських машинобудівників та їхні звитяги.


Як DANCE-BAND на «Х-факторі» запалював
Інформація до новини
  • Переглядів: 2289
  • Автор: Король О.
  • Дата: 26-08-2016, 07:58
26-08-2016, 07:58

Категорія: Ми – сумські машинобудівники!, Мы - сумские машиностроители!

Як DANCE-BAND на «Х-факторі» запалював    Уже сім років поспіль мільйони українців захоплено спостерігають за перебігом одного з наймасштабніших музичних шоу країни – «Х-фактор», щоб поринути у світ мистецтва та, зрештою, повболівати за улюблених виконавців. Цьогоріч сумські машинобудівники, напевно, довго з фаворитами не визначатимуться, адже творчий колектив DANCE-BAND, який тішить своїх шанувальників особливою інтерпретацією українських та зарубіжних хітів, у складі якого виступає економіст планово-економічного управління ПАТ «Сумське НВО» Олександр Сосєдський, також вирішив підкорити всеукраїнську сцену.

 

Як відзначає Сашко, який є незмінним баяністом гурту, рішення виступати на «Х-факторі» колективним назвати не можна. Барабанщик групи, що  слідкував за музичними подіями попередніх сезонів, не обговорюючи з командою, відправив заявку на участь у кастингу. Тому вибору «їхати-не їхати» не було.
«Чому саме «Х-фактор»? Тому що це конкурс, в якому брати участь можна колективам, – відзначає співрозмовник. – Ця особливість нетипова для багатьох шоу, та й на каналі «СТБ» з’явилася лише минулого року».
 На запитання, як рідні відреагували на таке серйозне рішення, Олександр Сосєдський говорить, що сім’ї музикантів уже звикли до того, що хлопці весь час у роз’їздах, тож великого здивування чергові гастролі ні в кого не викликали. А друзям та знайомим вони взагалі не говорили про свій намір, оскільки так цікавіше буде слідкувати за перебігом подій по телевізору.
Зважаючи на насичений концертний графік, підкорювати «Х-фактор» DANCE-BAND вирушив одразу після чергового виступу, тож про відпочинок та сон музикантам довелося забути.
«Не можу сказати, що виступати було страшно, проте хвилювалися ми, дійсно, неабияк, – зізнається співбесідник. – Якщо чесно, на мить склалося враження, що взагалі на сцену виходимо вперше. До того ж це не просто виступ, а конкурс, де твої вокальні та інструментальні здібності оцінюють зірки вітчизняного шоу-бізнесу».
Деталі свого дебюту на великій сцені хлопці не розголошують. Тим не менш, чим дивували глядачів та як оцінило виступ DANCE-BANDу журі, можна буде побачити на телеканалі «СТБ» уже з 27 серпня, адже саме тоді розпочинається 7-й сезон одного із найграндіозніших музичних шоу країни.

 

Фото надане співрозмовником

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^