Економічний ефект? Ні, не чули… Або як недолуго розподіляється міський бюджет і кошти платників податків
Інформація до новини
28-07-2016, 07:18

Категорія: Депутати Сумської міської ради, Депутаты Сумского горсовета

Економічний ефект? Ні, не чули… Або як недолуго розподіляється міський бюджет і кошти платників податків   Депутат Сумської міської ради, директор із матеріально-технічного та інформаційного забезпечення ПАТ «Сумське НВО» Олексій Рябенков, який працює свою першу каденцію в місцевому парламенті, не припиняє дивуватися алогічності вчинків очільника обласного центру та команди його прибічників. Все б нічого, говорить Олексій Віталійович, але така недалекоглядність виливається у солідну копієчку, котру, між іншим, платимо ми з вами. Ось лишень кілька останніх прикладів.

Приклад №1:
кожному – по трактору!
«Нещодавно міський голова відзвітував, що за ваші, дорогі сумчани, кошти купив трактор на одне з комунальних підприємств, – розповідає депутат. – Воно, мабуть, і добре, але я не зовсім розумію подібний принцип механізації КП. Таке собі натуральне господарство. Причому кожне комунпідприємство намагається досягти повної автономності від решти, абсолютно не переймаючись окупністю тієї чи іншої «обновки». Повірте, у багатьох випадках це будуть десятки років! Це при тому, що вкладення в енергетику з сьогоднішніми тарифами окупаються за 2-3 роки максимум! Навіть розрахунків немає!!! Просто «Хочу» – і все обгрунтування! А грошей-то в бюджеті неміряно (спасибі децентралізації і нам із вами як платникам податків).Тож чому б не дати кожному по вишці, газелі, трактору з навісним обладнанням?..»
За словами Олексія Рябенкова, простої комунального автопарку спецтехніки величезні. На його думку, спосіб дбайливого використання грошей містян у питанні забезпечення машинами і механізмами один – створення централізованого автопідприємства й передача техніки в тимчасову експлуатацію за заявками місцевих КП. «Ефект буде колосальний. Ми перестанемо бігати гаражами і шукати, де заправляється комунальна власність, зможемо впровадити та організувати професійне застосування техніки з огляду і на фаховість працюючого персоналу, і забезпечення ремонту, і контроль над цільовим використанням авторесурсів, а відтак і коштів громади. Врешті-решт, керуючись об’єктивними даними стосовно завантаження потужностей такого автопарку, з’явиться реальна картина, що насправді треба купувати, а що взагалі не потрібне», – переконаний Олексій Віталійович, який має намір звернутися до виконавчої влади з відповідною пропозицією.

Приклад №2:
передумав…
Кількарічна історія зі спорудженням скейт-парку в Сумах виходить на нові обрії. Власне, нещодавно ми розповідали, що місцину для занять екстремальними видами спорту планували облаштувати неподалік «Клубу юного техніка», і Сумське НВО навіть дало свою згоду, щоб передати цей шматок землі під дані потреби. Однак, як повідомив Олексій Рябенков, мер вже встиг передумати.
«На нараді у себе в кабінеті міський голова прийняв рішення про будівництво скейт-майданчика в парку імені Кожедуба... Зелену зону міста «закатають» у бетон?» – цікавиться депутат, а також додає, що один із забудовників уже висловив бажання впорядкувати територію (набережна плюс скейт-парк) за умови будівництва одного житлового будинку.
На переконання нашого співбесідника, будь-яке перепланування парку ім. Кожедуба злочинно проводити без громадських слухань, та й СНВО наразі вирішило почекати з процедурою передачі дуже ласої земельної ділянки у середмісті в комунальну власність.

Cвітлина зі сторінки депутата в соцмережах

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^