Соціальний захист персоналу є пріоритетом для ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». Колективним договором підприємства передбачено безліч проектів даного напрямку, в тому числі – надання пільг, компенсацій, матеріальної допомоги співробітникам, виділення безвідсоткових позик для власних потреб і навчання та багато іншого. Турбота про людей, їхнє здоров'я і відпочинок є і завжди буде важливим напрямком соціальної політики підприємства, адже трудовий колектив – головний капітал ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об'єднання». На підприємстві створені всі умови для повноцінного відпочинку працівників. У розпорядженні співробітників – база відпочинку «Сонячна галявина», дитячий оздоровчий центр «Чайка», санаторій-профілакторій.


У вашій родині першокласник? Починається підготовка до акції для тих, хто йде перший раз у перший клас
Інформація до новини
11-07-2016, 05:48

Категорія: Соціальні проекти, Социальные проекты

У вашій родині першокласник? Починається підготовка до акції для тих, хто йде перший раз у перший клас   Шановні працівники ПАТ «Сумське НВО», якщо цієї осені для вашого малюка пролунає перший в його житті шкільний дзвоник, то дане оголошення саме для вас! Керівництво підприємства та профспілка «Машметал» розпочинають підготовку до щорічного соціального проекту «Наші діти – першокласники». Відбудеться акція для заводських першачків уже ушосте, а щоб її не пропустити, їхнім батькам треба докласти зовсім трішки зусиль.

Зокрема, сумським машинобудівникам – членам профспілки «Машметал» традиційно потрібно подати заявку, де вказати власне ПІБ і свого малюка, дату його народження, назву освітнього закладу, де він буде навчатися, і контакти, за якими вас можна буде розшукати. Крім того, необхідно надати копію свідоцтва про народження дитини.
За добрим звичаєм всіх першачків чекають сувеніри від Сумського НВО, що стануть у нагоді маленьким школярикам. І, звісно ж, як обійтися без неймовірно цікавої розважальної програми з різними конкурсами та інтерактивом? Дотепер малеча була просто у захваті від подібних перфомансів, які готують креативні митці заводського Палацу культури. Переконані, що їм буде чим вразити і ваших дітлахів!
Заявки на участь в акції «Наші діти – першокласники» прийматимуться до 4 серпня 2016 року включно. Їх варто передати профспілковим лідерам своїх структурних підрозділів. Деталі можна дізнатися за тел.: (68)-62-80 – профспілка «Машметал» або (68)-62-08 – прес-центр підприємства.
Свято для майбутніх школяриків відбудеться у другій половині серпня. Детальніше ми обов'язково проінформуємо наших читачів ближче до дати проведення заходу.

Хмарка тегів

Архів новин

Липень 2018 (10)
Червень 2018 (25)
Травень 2018 (25)
Квітень 2018 (30)
Березень 2018 (32)
Лютий 2018 (25)
^